Nadchodzą nowe funkcje na ekranie głównym Spotify

Nadchodzą nowe funkcje na ekranie głównym Spotify

Photo by M'sieur Sub ! on Foter.com
Photo by M'sieur Sub ! on Foter.com
Krzysztof Fiedor
24.03.2021 12:06, aktualizacja: 24.03.2021 12:19

Producent aplikacji Spotify zapowiada nowe funkcje na ekranie głównym, które sprawią, że nawigacja i wyszukiwanie będzie jeszcze prostsze. Zmiany powinny pojawić się w najbliższej aktualizacji jeszcze w tym miesiącu. Cześć zmian dotyczyć będzie wersji płatnej aplikacji, jedna z nich pojawi się też w wersji bezpłatnej.

Na blogu Spotify pojawiła się zapowiedź zmian w aplikacji. Zmiany dotyczyć będą głównego ekranu i mają przełożyć się na jeszcze łatwiejsze i intuicyjne nawigowanie po katalogu, ostatnio odtwarzanych utworach. Pojawi się też nowy panel z rekomendacjami. Oto główne zmiany:

Cofnij się w czasie: Odtwórz jeszcze raz utwory, audycje, albumy itp z listy „Ostatnio odtwarzane”. Użytkownicy mogą cofnąć się nawet o trzy miesiące w historii odtwarzanych utworów. Uaktualnienie dotyczyć będzie wersji darmowej jak i płatnej aplikacji.

Przeskocz do nowych i niedokończonych podcastów: Nowość ta obejmie tylko konta płatne. Na ekranie głównym pojawią się nowe podcasty oznaczone niebieską kropką. Natomiast niedokończone audycje będą informowały paskiem postępu, w którym momencie przerwaliśmy słuchanie.

Odkryj więcej muzyki: kolejna nowość dla subskrybentów płatnej wersji aplikacji Spotify. To zupełnie nowa lista rekomendacji (nowy widok), która pozwoli odkryć nowych artystów i utwory zgodne z upodobaniami użytkownika.

Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w najbliższym czasie, przy okazji kolejnej aktualizacji, która ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu.

Aplikację Spotify na systemy Windows, Android, Mac OS i iOS znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)