r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.52.725

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spotify to klient popularnej usługi muzycznej, który pozwala słuchać muzyki z niej na komputerze. Program pozwala także korzystać z dodatkowych funkcji Spotify, jak integracja z Facebookiem, przeglądanie rekomendacji czy zapisywanie list odtwarzania.

Galeria programu

Piosenki, które nam się spodobają możemy zapisać do swojej muzyki, aby później mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Istnieje również możliwość stworzenia radia pozwalającego na odkrycie nowych artystów i utworów. Mamy dostęp do bardzo bogatej bazy list odtwarzania, stworzonych przez kuratorów oraz innych użytkowników, które można wyszukać zależnie od gatunku lub nastroju. Program pozwala także na tworzenie własnych list i daje możliwość wyboru, czy będzie widoczna dla innych użytkowników.

Dla stałych użytkowników program każdego tygodnia generuje specjalną składankę polecanych piosenek, bazując na historii odsłuchań. Tygodniowe listy są bardzo trafne i z pewnością są pomocne jeżeli chcemy odkrywać nową muzykę. Dzięki integracji z Facebookiem mamy możliwość dzielenia się muzyką ze znajomymi oraz śledzenia czego aktualnie słuchają.

Darmowa wersja Spotify pozwala na odsłuchiwanie muzyki przerywane reklamami, natomiast wykupując wersje premium pozbywamy się reklam pomiędzy piosenkami, a muzyka może być odsłuchiwana w wyższej jakości. Producent oferuje darmowy okres próbny do przetestowania wersji premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify: sponsorowane piosenki dla użytkowników bez konta premium

11
OPROGRAMOWANIE 20.06.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Spotify nie może narzekać na brak użytkowników, także tych korzystających z konta premium. Firma może pochwalić się już 140 mln użytkowników, z czego około 50 mln osób płaci abonament znoszący ograniczenia darmowej wersji. Spotify szuka jednak kolejnych źródeł dochodów, a jednym z nich mogą być... sponsorowane piosenki. Użytkownicy Spotify, zarówno na desktopie, jak i w aplikacjach mobilnych, zauważyli nową opcję w ustawieniach – Pokaż sponsorowane piosenki. Przedstawiciele Spotify potwierdzili, że w programie testowym wylądowała właśnie nowa funkcja, mająca przynieść dodatkowe źródło…

Spotify chce zwalczać piractwo, a zaczynało od MP3 z The Pirate Bay

29
OPROGRAMOWANIE 09.05.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Usługi muzyczne, które opierają się na modelu strumieniowania przepastnych katalogów za stałą opłatę miesięczną, faktycznie wiele zmieniły, jeśli chodzi o piractwo muzyczne. Także w Polsce. Ceny nie należą do najwyższych, dostępne są promocje, a podobnej wygody ze świecą szukać. Spotify to zatem książę, który na pole walki pomiędzy organizacjami zrzeszającymi posiadaczy praw autorskich a końcowymi użytkownikami wjechał na białym koniu. Dość mało szlachetnie wypadają jednak na tym tle początki usług. Te miały z piractwem znacznie więcej wspólnego, niż mogłoby się dziś wydawać. Przed dekadą,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.