r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.50.41368

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Spotify to klient popularnej usługi muzycznej, który pozwala słuchać muzyki z niej na komputerze. Program pozwala także korzystać z dodatkowych funkcji Spotify, jak integracja z Facebookiem, przeglądanie rekomendacji czy zapisywanie list odtwarzania.

Galeria programu

Piosenki, które nam się spodobają możemy zapisać do swojej muzyki, aby później mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Istnieje również możliwość stworzenia radia pozwalającego na odkrycie nowych artystów i utworów. Mamy dostęp do bardzo bogatej bazy list odtwarzania, stworzonych przez kuratorów oraz innych użytkowników, które można wyszukać zależnie od gatunku lub nastroju. Program pozwala także na tworzenie własnych list i daje możliwość wyboru, czy będzie widoczna dla innych użytkowników.

Dla stałych użytkowników program każdego tygodnia generuje specjalną składankę polecanych piosenek, bazując na historii odsłuchań. Tygodniowe listy są bardzo trafne i z pewnością są pomocne jeżeli chcemy odkrywać nową muzykę. Dzięki integracji z Facebookiem mamy możliwość dzielenia się muzyką ze znajomymi oraz śledzenia czego aktualnie słuchają.

Darmowa wersja Spotify pozwala na odsłuchiwanie muzyki przerywane reklamami, natomiast wykupując wersje premium pozbywamy się reklam pomiędzy piosenkami, a muzyka może być odsłuchiwana w wyższej jakości. Producent oferuje darmowy okres próbny do przetestowania wersji premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify może ograniczyć dostępność najnowszych hitów do kont Premium

26
BIZNES 16.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Spotify do woli może chwalić się zaawansowanymi algorytmami sugerującymi użytkownikom muzykę czy bogatą fonoteką. Tajemnicą poliszynela jest jednak faktyczny powód popularności usługi, jaką jest możliwość całkiem komfortowego korzystania z niej bez opłacania abonamentu. Ograniczenia oczywiście są, ale dla sporej liczby użytkowników ich znoszenie nie jest warte 20 złotych. Niedogodności darmowego konta w stosunku do abonamentu to przede wszystkim reklamy, brak możliwości pobierania muzyki oraz w zasadzie bezużyteczna aplikacja mobilna. Nie istnieją jednak jakiekolwiek ograniczenia w dostępie…

Błędy w nowym Spotify w przeglądarce? Jest na to sposób

35
OPROGRAMOWANIE 08.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Spotify testuje całkowicie nowy wygląd odtwarzacza przeglądarkowego swojej usługi. Pojawia się pod jego adresem wiele negatywnych komentarzy. Nie chodzi jednak tylko o mniej estetyczny interfejs, ale także o błędy. A tymi nowa aplikacja przeglądarkowa ma być wręcz najeżona. Spotify nie prowadzi dobrowolnych testów beta, zaś nowości otrzymuje ściśle ograniczona liczba użytkowników spełniająca znane tylko administracji kryteria. Nie sposób zatem usprawiedliwiać wad nowego interfejsu fazą testów. Jak zauważa The Next Web, problemy pojawiają się przede wszystkim przy zarządzaniu listami…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.