r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.66.478

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spotify to klient popularnej usługi muzycznej, który pozwala słuchać muzyki z niej na komputerze. Program pozwala także korzystać z dodatkowych funkcji Spotify, jak integracja z Facebookiem, przeglądanie rekomendacji czy zapisywanie list odtwarzania.

Piosenki, które nam się spodobają możemy zapisać do swojej muzyki, aby później mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Istnieje również możliwość stworzenia radia pozwalającego na odkrycie nowych artystów i utworów. Mamy dostęp do bardzo bogatej bazy list odtwarzania, stworzonych przez kuratorów oraz innych użytkowników, które można wyszukać zależnie od gatunku lub nastroju. Program pozwala także na tworzenie własnych list i daje możliwość wyboru, czy będzie widoczna dla innych użytkowników.

Dla stałych użytkowników program każdego tygodnia generuje specjalną składankę polecanych piosenek, bazując na historii odsłuchań. Tygodniowe listy są bardzo trafne i z pewnością są pomocne jeżeli chcemy odkrywać nową muzykę. Dzięki integracji z Facebookiem mamy możliwość dzielenia się muzyką ze znajomymi oraz śledzenia czego aktualnie słuchają.

Darmowa wersja Spotify pozwala na odsłuchiwanie muzyki przerywane reklamami, natomiast wykupując wersje premium pozbywamy się reklam pomiędzy piosenkami, a muzyka może być odsłuchiwana w wyższej jakości. Producent oferuje darmowy okres próbny do przetestowania wersji premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify ma nową aplikację muzyczną, która nie wymaga konta premium

70
31.01.2018  •  Maciej Olanicki

W Google Play pojawiła się nowa aplikacja Spotify o nazwie Stations. Niestety, nie została ona jeszcze udostępniona do pobrania, według zebranych przez nas informacji korzystać z niej mogą aktualnie tylko użytkownicy w Australii. Spotify Stations zapowiada się jednak całkiem intrygująco: aplikacja ma dostarczać możliwość odsłuchiwania wyłącznie gotowych list odtwarzania, oferować skrajnie minimalistyczny interfejs i działać zarówno w przypadku kont premium, jak i użytkowników korzystających ze Spotify za darmo. W Stations nie będziemy najpewniej mieli swobodnego dostępu do pojedynczych…

Spotify z Time Capsule gra na sentymentach i poczuciu anonimowości

41
28.09.2017  •  Mateusz Budzeń

Słuchając muzyki w Spotify, oddajemy algorytmom informację o swoim guście muzycznym. Na postawie tych danych tworzone są spersonalizowane playlisty. Utworzone listy zawierają utwory, które według komputera mają się nam spodobać. Spotify postanowiło jeszcze bardziej spersonalizować playlisty, tym razem pod uwagę biorąc również wiek użytkownika. Do już oferowanych spersonalizowanych playlist w Spotify dołącza nowa – Time Capsule. W kapsule czasu znajdziemy 30 utworów, które według algorytmów były naszymi ulubionymi, gdy byliśmy nastolatkami oraz gdy mieliśmy nieznacznie ponad 20 lat. Spotify…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.