r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Spotify to niewielka aplikacja umożliwiająca dostęp do internetowego konta w ramach usługi o takiej samej nazwie. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje swobodny dostęp do ogromnej bazy muzyki, a także własnych list odtwarzania stworzonych i kompletowanych na różnych urządzeniach.

Galeria programu

Po instalacji aplikacji konieczne jest zalogowanie się do swojego konta Spotify. Warto wspomnieć, że dostęp z urządzeń mobilnych jest możliwy dopiero po skorzystaniu z odpowiedniego, płatnego abonamentu w ramach tej usługi. Sama aplikacja zapewnia dostęp do niemalże wszystkich funkcji oferowanych przez wersję typu desktop. Użytkownik może przeszukiwać bazę w poszukiwaniu konkretnego utworu, gatunku czy artysty. Możliwe jest także zdanie się na opcję „Przeglądaj”, w której wymienione są np. najbardziej popularne utwory, muzyka dopasowana do imprezy czy też konkretnego nastroju. Aplikacja pozwala także na skorzystania z funkcji radia, które w oparciu o głównego wykonawcę wybiera podobne utwory.

Oczywiście użytkownik może przeglądać własne playlisty, a także je modyfikować w trakcie odkrywania nowych zasobów muzycznych. Aplikacja daje również dostęp do książki odbiorczej wiadomości i listy znajomych. W ramach ustawień możliwe jest przełączenie w tryb offline w celu oszczędzania transferu (wtedy odtwarzane są tylko utwory lokalne i wcześniej pobrane), a także określenie długości płynnego przejścia między utworami. Aplikacja oferuje jeden widget do szybkiego przełączania się między utworami. Integruje się także z menu powiadomień i ekranem blokady na kształt innych odtwarzaczy muzycznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify: sponsorowane piosenki dla użytkowników bez konta premium

11
OPROGRAMOWANIE 20.06.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Spotify nie może narzekać na brak użytkowników, także tych korzystających z konta premium. Firma może pochwalić się już 140 mln użytkowników, z czego około 50 mln osób płaci abonament znoszący ograniczenia darmowej wersji. Spotify szuka jednak kolejnych źródeł dochodów, a jednym z nich mogą być... sponsorowane piosenki. Użytkownicy Spotify, zarówno na desktopie, jak i w aplikacjach mobilnych, zauważyli nową opcję w ustawieniach – Pokaż sponsorowane piosenki. Przedstawiciele Spotify potwierdzili, że w programie testowym wylądowała właśnie nowa funkcja, mająca przynieść dodatkowe źródło…

Spotify: skanowanie kodów nową metodą dzielenia się muzyką

6
OPROGRAMOWANIE 08.05.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Spotify bez funkcji dzielenia się muzyką ze znajomymi byłby sporo uboższy, dla niektórych wręcz nieakceptowalny, niewiele lepszy od słuchania lokalnie zapisanych empetrójek. W rezultacie wciąż najpopularniejsza usługa muzyczna wzbogacona została właśnie o nowy sposób dzielenia się muzyką, jednak tym razem nie przez Internet: wykorzystano skanowanie kodów. Mobilna aplikacja Spotify, ta skierowana na pulpity, a także przeglądarkowa odsłona usługi, zapewniają opcje udostępniania utworów i to całkiem rozbudowane. Możemy wysłać za pomocą popularnych komunikatorów, wstawić na Facebooka, utworzyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
majka420   3 #2 17.01.2016 12:27

Aplikacja świetna, dobry dźwięk pobieranie w trybie offline szybciutkie.

Autor edytował komentarz.
LamConcept   5 #1 11.07.2015 18:26

Zamulająca aplikacja, potrafi zadziwiająco często freezować i zwyczajnie nie działać. Problemy są także z samym streamingiem muzyki - nawet na szybkim domowym łączu przez WiFi aplikacja często nie nadąża z buforowaniem plików muzycznych, okładek lub gotowych playlist. Podobnym problemem jest zapisywanie muzyki offline, które również działa jak chce i czasami działa z maksymalną przepustowością łącza, a czasami wręcz się zatrzymuje lub zwalnia do prędkości uniemożliwiających synchronizację nawet kilku piosenek.
Nie można wybierać także z poziomu aplikacji miejsca zapisu danych offline (pamięć wewnętrzna lub karta SD).

Podsumowując: Spotify nie potrafi robić lekkich i responsywnych aplikacji ani na androida, ani na PC. Są one ciężkie i mało stabilne.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.