r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Spotify to niewielka aplikacja umożliwiająca dostęp do internetowego konta w ramach usługi o takiej samej nazwie. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje swobodny dostęp do ogromnej bazy muzyki, a także własnych list odtwarzania stworzonych i kompletowanych na różnych urządzeniach.

Po instalacji aplikacji konieczne jest zalogowanie się do swojego konta Spotify. Warto wspomnieć, że dostęp z urządzeń mobilnych jest możliwy dopiero po skorzystaniu z odpowiedniego, płatnego abonamentu w ramach tej usługi. Sama aplikacja zapewnia dostęp do niemalże wszystkich funkcji oferowanych przez wersję typu desktop. Użytkownik może przeszukiwać bazę w poszukiwaniu konkretnego utworu, gatunku czy artysty. Możliwe jest także zdanie się na opcję „Przeglądaj”, w której wymienione są np. najbardziej popularne utwory, muzyka dopasowana do imprezy czy też konkretnego nastroju. Aplikacja pozwala także na skorzystania z funkcji radia, które w oparciu o głównego wykonawcę wybiera podobne utwory.

r   e   k   l   a   m   a

Oczywiście użytkownik może przeglądać własne playlisty, a także je modyfikować w trakcie odkrywania nowych zasobów muzycznych. Aplikacja daje również dostęp do książki odbiorczej wiadomości i listy znajomych. W ramach ustawień możliwe jest przełączenie w tryb offline w celu oszczędzania transferu (wtedy odtwarzane są tylko utwory lokalne i wcześniej pobrane), a także określenie długości płynnego przejścia między utworami. Aplikacja oferuje jeden widget do szybkiego przełączania się między utworami. Integruje się także z menu powiadomień i ekranem blokady na kształt innych odtwarzaczy muzycznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify ma nową aplikację muzyczną, która nie wymaga konta premium

70
OPROGRAMOWANIE 31.01.2018 | Maciej Olanicki

W Google Play pojawiła się nowa aplikacja Spotify o nazwie Stations. Niestety, nie została ona jeszcze udostępniona do pobrania, według zebranych przez nas informacji korzystać z niej mogą aktualnie tylko użytkownicy w Australii. Spotify Stations zapowiada się jednak całkiem intrygująco: aplikacja ma dostarczać możliwość odsłuchiwania wyłącznie gotowych list odtwarzania, oferować skrajnie minimalistyczny interfejs i działać zarówno w przypadku kont premium, jak i użytkowników korzystających ze Spotify za darmo. W Stations nie będziemy najpewniej mieli swobodnego dostępu do pojedynczych…

Spotify pozwane na 1,6 mld dolarów za... złamanie praw licencyjnych

52
BIZNES 03.01.2018 | Jan Mentel

Spotify rozpoczyna pierwszy kwartał nowego roku z niemałym problemem. Jak donosi The Register, pod koniec grudnia ubiegłego roku do kalifornijskiego sądu wpłynął pozew na kwotę 1,6 mld dolarów, w którym wytwórnia Wixen Music Publishing oskarża szwedzką firmę o coś, czego raczej nie spodziewaliśmy się w przypadku usługi, która miała zwalczać piractwo – o łamanie praw licencyjnych. Wixen Music Publishing, czyli właściciel praw utworów m.in. The Doors, Neila Younga, Santany, Rage Against The Machine, Missy Elliot czy The Black Keys, domaga się odszkodowania za wykorzystywanie ich twórczości bez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
majka420   4 #2 17.01.2016 12:27

Aplikacja świetna, dobry dźwięk pobieranie w trybie offline szybciutkie.

Autor edytował komentarz.
LamConcept   6 #1 11.07.2015 18:26

Zamulająca aplikacja, potrafi zadziwiająco często freezować i zwyczajnie nie działać. Problemy są także z samym streamingiem muzyki - nawet na szybkim domowym łączu przez WiFi aplikacja często nie nadąża z buforowaniem plików muzycznych, okładek lub gotowych playlist. Podobnym problemem jest zapisywanie muzyki offline, które również działa jak chce i czasami działa z maksymalną przepustowością łącza, a czasami wręcz się zatrzymuje lub zwalnia do prędkości uniemożliwiających synchronizację nawet kilku piosenek.
Nie można wybierać także z poziomu aplikacji miejsca zapisu danych offline (pamięć wewnętrzna lub karta SD).

Podsumowując: Spotify nie potrafi robić lekkich i responsywnych aplikacji ani na androida, ani na PC. Są one ciężkie i mało stabilne.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.