Nadchodzi nowy Portal: rozszerzenie Bridge Constructora, wciąż bez „3”

Nadchodzi nowy Portal: rozszerzenie Bridge Constructora, wciąż bez „3”06.12.2017 18:14
Nadchodzi nowy Portal: rozszerzenie Bridge Constructora, wciąż bez „3”

Minęły już 4 lata od kiedy Valve wydał jakąś własną grę. Na trzeci epizod gry Half-Life 2 czekamy już prawie 12 lat, nie zanosi się też na rychłe wydanie Portal 3. Dostaniemy jednak coś, co zadowoli fanów gry Portal – 20 grudnia wydany zostanie Bridge Constructor Portal.

Bridge Constructor Portal nie jest może kontynuacją, na jaką czekają fani serii, ale na pewno lepiej mieć jakiś wybór, niż go nie mieć. Nad grą, poza Valve, pracują studia Headup Games (Bridge Constructor, Super Meat Boy) i Clockstone Software. Zwiastun sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z tym samym typem rozgrywki, co w kultowej grze o budowaniu mostów, połączonej z zakrzywianiem przestrzeni przez portale. Możemy też spodziewać się dobrze symulowanej fizyki i obecności GLaDOS.

Bridge Constructor Portal - Announcement Trailer

Szkoda, że w ostatnich latach Valve serwował nam tylko eksperymenty. Choć połączenie dwóch dobrych gier w postaci Bridge Constructor Portal zapowiada się interesująco i na pewno będzie miało rzesze fanów, wciąż czekamy na „prawdziwą” nową produkcję. W lutym studio zapowiedziało, że przygotuje dla nas 3 nowe tytuły VR, ale na razie nic o nich nie wiemy. W przygotowaniu jest też karcianka związana z Dota 2, ale ten temat nie budzi pozytywnych emocji.

Bridge Constructor Portal będzie dostępny na Windowsa, macOS-a i Linuksa 20 grudnia, oczywiście na Steamie. Na konsole trafi w przyszłym roku.

Czy tylko my mamy wrażenie, że Valve bardzo stara się nie dopisywać „3” do tytułu gry?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)