Najnowsza wersja pakietu Norton 360 6.0 już dostępna!

Najnowsza wersja pakietu Norton 360 6.0 już dostępna!

Kuba Pawlak
23.02.2012 17:00

Firma Symantec poinformowała o wydaniu nowej wersji pakietu zabezpieczeń Norton 360.

Norton 360 to kompleksowy program zabezpieczający dostarczany wraz z pakietem usług online. Chroni przed wirusami, hakerami, phishingiem, programami spyware, rootkitami, a dzięki metodom heurystycznym, także przed nieznanymi jeszcze zagrożeniami. Dzięki wbudowanym narzędziom do optymalizacji pozwala także poprawić wydajność komputera. Szybsza i łatwiejsza w obsłudze, w stosunku do wersji 5.0, funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych online zabezpiecza przed utratą najważniejszych plików, a dostęp do ochrony rodzicielskiej Norton Online Family umożliwia bezpieczne korzystanie z Internetu przez dzieci.

Do najważniejszych funkcji programu zaliczyć należy moduł Norton Identity Safe odpowiedzialny za zabezpieczanie, zapamiętywanie i automatyczne wprowadzanie nazwy użytkowników i ich hasła na stronach internetowych oraz dość innowacyjną konsolę udostępniającą zaawansowane funkcje zdalnego zarządzania produktami marki Norton w sieci domowej lub firmowej (wykorzystujące technologię chmury) - Norton Management. Warto także zwrócić uwagę na moduł Bandwidth Management odpowiedzialny za ograniczanie pobierania aktualizacji programów Norton, które nie są krytyczne. Dzięki temu podczas korzystania z sieci, w których płaci się za ilość pobranych i przesłanych danych, użytkownik nie jest narażony na wysokie rachunki.

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 w ramach jednej licencji można zainstalować na trzech komputerach. Sugerowana cena detaliczna wersji Standard z 2 GB przestrzeni online na backup danych wynosi 219 zł. Cena obejmuje licencję na trzy komputery, roczną subskrypcję, aktualizacje zabezpieczeń opracowywanych przez firmę Symantec oraz dostęp do pomocy technicznej.

Testową wersję pakietu Norton 360 6.0 można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)