Najnowszy Humble Weekly Bundle to między innymi Jagged Alliance i gry z serii Desperados

Najnowszy Humble Weekly Bundle to między innymi Jagged Alliance i gry z serii Desperados

Najnowszy Humble Weekly Bundle to między innymi Jagged Alliance i gry z serii Desperados
Paweł Piskurewicz
09.10.2015 16:52

W najnowszej odsłonie serii Humble Weekly Bundle znalazły się po raz kolejny tytuły firmy Nordic Games. W dużej mierze są to turowe gry akcji, wśród których znajdziemy reedycje starszych tytułów jak i nieco nowsze produkcje.

Już po raz trzeci gry tego wydawcy doczekały się swojego pakietu. Zestaw podstawowy, który otrzymamy wydając minimum jednego dolara zawiera w sobie takie pozycje jak: Silent Storm Gold Edition, Chaser, Jagged Alliance 1: Gold Edition (w tym wersję dla OS X i Linuksa) oraz SuperPower 2 Steam Edition. Płacąc powyżej średniej, która obecnie wynosi 5,68 dolara kolekcja powiększy się o siedem gier: Desperados: Wanted Dead or Alive, Desperados 2: Cooper's Revenge, MX vs. ATV Unleashed, Black Mirror, Black Mirror II, Black Mirror III, i Red Faction Guerrilla Steam Edition.

Humble Weekly Bundle: Nordic Games - Nordic's Staff Picks

Ostatni z progów cenowych opiewa na 10 dolarów. Po wpłaceniu odpowiedniej kwoty do już wymienionych tytułów dołączy The Book of Unwritten Tales 2 oraz kupon zniżkowy obniżający cenę dowolnego tytułu Nordica w Humble Store o 75%.

Obraz

Standardowo wpłaconą przez nas kwotę rozdzielamy pomiędzy autorów gier (w tym przypadku Nordic Games), Humble Bundle i dwiema organizacjami charytatywnymi Child's Play oraz Save the Children. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie Humble Weekly Bundle.Wciąż także trwa promocja na gry dla Androida Humble Mobile Bundle: Eye Candy. Zawarte w nim gry mają zaskoczyć nas oprawą graficzną.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)