NAS jako magazyn zdjęć i filmów ze smartfona. Kontynuujemy testy serwerów Synology

NAS jako magazyn zdjęć i filmów ze smartfona. Kontynuujemy testy serwerów Synology

NAS może się przydać także fanom mobilnej fotografii
NAS może się przydać także fanom mobilnej fotografii
Oskar Ziomek
12.04.2019 17:16, aktualizacja: 15.04.2019 10:39

Kontynuujemy cykl publikacji, w ramach którego przyglądamy się urządzeniom Synology i ich możliwym zastosowaniom. W ubiegłym tygodniu zaczęliśmy od przedstawienia NAS-a jako urządzenia przydatnego do tworzenia kopii zapasowych plików, a niewiele później mogliście przeczytać o 5 pakietach, od których instalacji warto zacząć przygodę z prywatnym serwerem.

Teraz naszedł czas na kolejny artykuł w ramach serii. Tym razem przyglądamy się NAS-om Synology z punktu widzenia użytkownika smartfona. Domowy serwer okazuje się być w tym przypadku wygodny nie tylko z uwagi na bezpieczeństwo danych oraz dużą pojemność (o ile wyposaży się go w odpowiednio duże dyski).

Synology ma w ofercie wiele modeli domowych NAS-ów.
Synology ma w ofercie wiele modeli domowych NAS-ów.

W tym przypadku wygodne są bowiem oferowane przez Synology aplikacje, które ułatwiają zarządzanie plikami i pozwalają w prosty sposób przeglądać zdjęcia na różnych urządzeniach. O wszystkich szczegółach przeczytacie w publikacji, która pojawiła się na łamach Komórkomanii.

Opisywany cykl publikacji realizujemy dzięki partnerowi tej akcji, firmie Synology. Staramy się w prosty sposób przedstawić zalety NAS-ów, których sposób działania niepotrzebnie wydaje się być bardzo skomplikowany, co odstrasza osoby potencjalnie zainteresowane zakupem. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej – obsługa domowego serwera jest prosta, a dzięki czytelnym instrukcjom z konfiguracją bez większego problemu poradzi sobie każdy użytkownik komputera.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)