NaviExpert w wersji 5.0 już dostępny

NaviExpert w wersji 5.0 już dostępny

Redakcja
07.09.2009 16:06

Firma NaviExpert poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszej wersji swojej nawigacji GPS przeznaczonej na telefony komórkowe. Aplikacja, oznaczona numerem 5.0, posiada kilka nowych funkcji. Wśród najważniejszych warto wymienić rozbudowaną wyszukiwarkę POI (ang. „Points of Interest”) czy też możliwość bezpośredniej komunikacji SMS-owej pomiędzy użytkownikami.

Jak informuje producent programu, w najnowszej wersji aplikacji zaimplementowano wyszukiwarkę POI Explorer, która charakteryzuje się podobną funkcjonalnością do tej dostępnej w Sieci. Aby znaleźć np. najbliższą stację benzynową użytkownik musi jedynie wpisać odpowiednie słowo kluczowe (np. paliwo). Co więcej, wyszukiwarka ta działa w oparciu o nową bazę POI, która została zbudowana tak, by wyświetlać większą ilość informacji opisujących daną lokalizację (np. przedział cenowy dla restauracji czy też specjalne usługi dostępne na stacji benzynowej).

W NaviExpert 5.0 użytkownicy będą mogli również skorzystać z funkcji wysyłania koordynatów za pomocą SMSa. Dzięki temu, odbiorca wiadomości może szybko zlokalizować dany punkt na mapie. Osoby, których telefon nie posiada zainstalowanego programu NaviExpert otrzymają wiadomość z linkiem, po kliknięciu w który aplikacja ta zostanie automatycznie pobrana na telefon komórkowy. Ciekawym dodatkiem jest również bezpłatny dostęp do zasobów Atlasu Polski.

NaviExpert w wersji 5.0 od dziś do dnia 11.09.2009 dostępny jest w abonamencie premium na czas 12 oraz 24 miesięcy w cenach (odpowiednio) 89 oraz 119 złotych. Użytkownicy mogą również skorzystać z opcji wykupienia abonamentu na czas 1 lub 4 dni (3 lub 10,98 złotego) oraz jednego miesiąca (24 złote).

Aplikację Navi Expert 5.0 w wersji testowej na wybrany model telefonu można pobrać z oficjalnej strony programu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)