Nawet 30 FPS więcej w Cyberpunk 2077. To narzędzie wprost odmienia grę

Nawet 30 FPS więcej w Cyberpunk 2077. To narzędzie wprost odmienia grę

Cyberpunk 2077 działa znacznie lepiej dzięki EZ Optimizer /fot. CD Projekt RED
Cyberpunk 2077 działa znacznie lepiej dzięki EZ Optimizer /fot. CD Projekt RED
Arkadiusz Stando
27.12.2020 17:31, aktualizacja: 29.12.2020 11:02

Programista znany pod pseudonimem CodeZ1LLa stworzył narzędzie EZ Optimizer, które pomaga zoptymalizować grę Cyberpunk 2077. W niektórych przypadkach wydajność może wzrosnąć nawet o 30 FPS.

Jak twierdzi twórca narzędzia EZ Optimizer for Cyberpunk 2077, Oleg Kasumov AKA CodeZ1LLa/EZ-PC Tech, jego narzędzie wykorzystuje funkcje, które nie są dostępne w ustawieniach gry. Można je jednak znaleźć w plikach, co pozwoliło mu na stworzenie narzędzia dostosowującego wydajność gry do naszych potrzeb.

Co warto na samym początku zaznaczyć, narzędzie jest skierowane do osób posiadających starsze modele kart graficznych. Na najnowszym czy najmocniejszym sprzęcie nie zrobi żadnej różnicy. Takie wnioski opieramy co prawda na odzewie społeczności, który jest już dość spory.

Jak zagrać w Cyberpunk 2077 na słabszym komputerze? Spróbuj EZ Optimizer

Zgodnie z materiałami przedstawionymi przez twórcę EZ Optimizer, jego narzędzie może zwiększyć liczbę wyświetlanych klatek w ciągu sekundy nawet o 30. W trybie "Default" widzimy 50 FPS, w trybie "Balanced" już 70, a w trybie "Max Boost" liczba klatek sięga już nawet powyżej 80. Według komentarzy zamieszczonych w serwisie YouTube oraz w wątku na Reddit, kalkulacje są bardzo zbliżone do efektów, które uzyskali dzięki EZ Optimizer.

🔥EZ Optimizer for Cyberpunk 2077 Increase Game FPS Performance To Play Even On Low-End PC Nvidia AMD

Korzystanie z niego jest dość proste. Wystarczy rozpakować plik wykonywalny z archiwum i przenieść go do folderu, w którym zainstalowana jest gra Cyberpunk 2077. Według naszych analiz, plik wygląda na bezpieczny. Virus Total wykrywa 2 proc. szans zagrożenia, prawdopodobnie ze względu na systemy antycheatowe, ponieważ narzędzie EZ Optimizer będzie edytować pliki gry. Jeśli mimo to nie czujecie się w pełni bezpieczni, to nie korzystajcie.

Obraz

Przed skorzystaniem z narzędzia EZ Optimizer, sprawdźcie, która funkcja najbardziej pasuje do waszego sprzętu. CodeZ1LLa poleca korzystanie z trybów:

Max Boost: znaczny wzrost wydajności przy maksymalnej możliwej jakości obrazu – tutaj należy widzieć modele Nvidia GeForce GTX 1060 oraz starsze,Balanced: jak sama nazwa wskazuje – ta funkcja pozwala na zachowanie dobrej jakości obrazu oraz wydajności. Autor poleca wypróbować tę opcję użytkownikom ze sprzętem GTX 1070 Ti - RTX 2000, zanim spróbują Max Boost,Default: Opcja resetuje ustawienia gry do podstawowej konfiguracji,Disable Async: funkcja zwiększa wydajność modelom z serii GTX i nie jest zalecana właścicielom kart RTXNarzędzie zostało sprawdzone przez nas w programie Virus Total oraz w Hybrid-Analysis. Oprogramowanie antywirusowe Avast, Kaspersky oraz Dr. Web także nie wykryło żadnych złośliwych procesów w EZ Optimizer. Jest także polecane przez renomowany serwis Tom's Hardware.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)