Choć podjęto już decyzję o zmianie właściciela map HERE, usługa ta jest wciąż rozwijana i aplikacja mobilna otrzymuje nowe funkcje. Najnowsza edycja HERE dla Androida zyskała właśnie menu kontekstowe, które umożliwia jeszcze szybszy dostęp do najważniejszych opcji. Nie jest to jedyna nowość.

bEUhyjeJ

HERE for Android – The new contextual menu

Nowe menu kontekstowe było testowane już od początku lipca, korzystać z niego mogły jednak tylko te osoby, które zdecydowały się na korzystanie z aplikacji nawigacyjnej w wersji beta. Teraz trafiło ono także do wydania stabilnego. Wystarczy dotknąć palcem ekran i przytrzymać, aby po chwili zostały wyświetlone cztery bąbelki umożliwiające nam przejście do poszczególnych opcji: sprawdzanie informacji o danym miejscu, udostępnianie lokalizacji innym użytkownikom, sprawdzanie wskazówek dojazdu do danego punktu, a także uruchomienie nawigacji. Całość jest prosta, szybka i wygodna.

Oprócz tego autorzy dodali informacje o transporcie publicznym w kolejnych krajach i poszczególnych miastach, a także szczegółowe dane o przystankach pośrednich, co umożliwia lepsze oszacowanie długości podróży i jej kosztu. Najnowszą wersję map HERE w wersjach dla Androida, iOS i Windows Phone znajdziecie w bazie aplikacji naszego serwisu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (1)
bEUhyjfH