Nawigacja HERE dla Androida zyskuje nowe menu kontekstowe

Nawigacja HERE dla Androida zyskuje nowe menu kontekstowe
Redakcja

02.09.2015 14:07, aktual.: 02.09.2015 16:25

Choć podjęto już decyzję o zmianie właściciela map HERE, usługa ta jest wciąż rozwijana i aplikacja mobilna otrzymuje nowe funkcje. Najnowsza edycja HERE dla Androida zyskała właśnie menu kontekstowe, które umożliwia jeszcze szybszy dostęp do najważniejszych opcji. Nie jest to jedyna nowość.

HERE for Android – The new contextual menu

Nowe menu kontekstowe było testowane już od początku lipca, korzystać z niego mogły jednak tylko te osoby, które zdecydowały się na korzystanie z aplikacji nawigacyjnej w wersji beta. Teraz trafiło ono także do wydania stabilnego. Wystarczy dotknąć palcem ekran i przytrzymać, aby po chwili zostały wyświetlone cztery bąbelki umożliwiające nam przejście do poszczególnych opcji: sprawdzanie informacji o danym miejscu, udostępnianie lokalizacji innym użytkownikom, sprawdzanie wskazówek dojazdu do danego punktu, a także uruchomienie nawigacji. Całość jest prosta, szybka i wygodna.

Oprócz tego autorzy dodali informacje o transporcie publicznym w kolejnych krajach i poszczególnych miastach, a także szczegółowe dane o przystankach pośrednich, co umożliwia lepsze oszacowanie długości podróży i jej kosztu. Najnowszą wersję map HERE w wersjach dla Androida, iOS i Windows Phone znajdziecie w bazie aplikacji naszego serwisu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)