Nawigacja HERE pozwoli na udostępnianie zaplanowanej trasy

Nawigacja HERE pozwoli na udostępnianie zaplanowanej trasy

Nawigacja HERE pozwoli na udostępnianie zaplanowanej trasy
Redakcja
10.09.2015 11:12

Deweloperzy pracujący nad nawigacją HERE nie próżnują i co chwila zaskakują nas kolejnymi nowościami. W ostatnim czasie wprowadzono do nich opcję szybkiego menu kontekstowego, teraz osoby testujące wersję beta mogą korzystać z kolejnej funkcji: udostępniania zaplanowanej trasy, co pozwala na jeszcze szybsze wspólne podróżowanie.

Obraz

Czasami podczas planowania wycieczki zachodzi potrzeba przekazania informacji o trasie komuś innemu. Ustawienie tych samych punktów startowych i docelowych nie oznacza natomiast, że trasa będzie zawsze wyglądać identycznie. W tej sytuacji lepszym wyjściem jest funkcja udostępniania. Najnowsza wersja beta map HERE dla Androida umożliwia skorzystanie z niej. Gdy już zaplanujemy drogę, przy podglądzie poszczególnych punktów znajdziemy przycisk służący do udostępniania. Za jego pomocą możemy przesłać wszystkie wskazówki za pośrednictwem np. e-maila, komunikatora czy dysku internetowego.

Obraz

Przesłana wiadomość oprócz trasy zawiera także link do niej. Jeżeli druga osoba posiada zainstalowane mapy HERE, zostaną one automatycznie uruchomione. W przeciwnym wypadku uruchomiona zostanie strona internetowa z podglądem planowanej trasy. Jeżeli jesteście zainteresowani tą funkcją, zapraszamy do udziału w testach beta, a także pobierania nawigacji HERE. Znajdziecie ją w bazie aplikacji naszego serwisu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)