Need for Speed Payback: trójka bohaterów i nielegalne wyścigi

Need for Speed Payback: trójka bohaterów i nielegalne wyścigi

Need for Speed Payback: trójka bohaterów i nielegalne wyścigi
02.06.2017 20:28

Ostatnia odsłona serii Need for Speed pojawiła się rok temu, przynosząc ze sobą powrót do nielegalnych nocnych wyścigów i mocno przerobionych fabrycznych samochodów. Upatrywaliśmy w niej prawdziwego powrotu do dwóch już kultowych odsłon zatytułowanych Underground. Część z zeszłego roku okazała się jednak być produkcją tylko dobrą. Czy Need for Speed Payback, nowa odsłona mająca pojawić się jeszcze w tym roku, przyciągnie do siebie fanów Undergrounda, Most Wanted i filmów Szybcy i Wściekli?

W sieci został opublikowany zwiastun Need for Speed Payback, a firma Electronic Arts poinformowała, że premiera odbędzie się 10 listopada. Potwierdzenie daty premiery odbyło się w typowym dla EA stylu, a więc dowiedzieliśmy się, że ci z grubszym portfelem będą mogli nabyć Edycję Deluxe (można już zamówić za 299 zł na PC), która pozwoli zagrać 3 dni przed premierą, a ponadto zaoferuje bonusy, w tym szybsze zdobywanie reputacji w grze i zniżki w sklepie. To jeszcze nie koniec, bowiem osoby, które dopłacą do Edycji Deluxe, będą miały dostęp do kilku unikalnych samochodów, w tym Nissana 350Z.

350200716499118017

W grach wyścigowych fabuła nie jest najważniejsza, podstawą jest przyjemność z prowadzenia aut. Jednak ciekawa historia potrafi nadać odpowiedni klimat i zachęcić do zwyciężania w kolejnych pojedynkach. Tutaj Need for Speed Payback ma błyszczeć. Po prostu miejmy nadzieję, że nie będzie nudno, a trzech głównych bohaterów zapewni nam akcje godną Szybkich i Wściekłych 8 – to tylko gra wyścigowa, a więc ma być szybka akcja, nieskomplikowane dialogi i masa zabawy. Nie powinniśmy wymagać czegoś ambitniejszego.

Need for Speed Payback Official Reveal Trailer

Wspominania trójka głównych protagonistów będzie musiała zmierzyć się z potężnym kartelem Familia, dla którego pracuje nawet policja. W fabule odszukamy motywy z serii filmów Szybkich i Wściekłych – zdrada, widoczny na zwiastunie atak na ciężarówkę i oczywiście masę nielegalnych wyścigów, pięknych samochodów i szybkich kobiet. Poruszać będziemy się po otwartym świecie, ulice będą więc wypełnione zwykłymi samochodami, otrzymamy również cykl dobowy i ścigać będziemy się także nocą.

350200716499380161

Dostępne samochody będą podzielone na 5 kategorii – wyścig, teren, drift, drag race oraz ucieczka. Druga kategoria zapowiada jazdę terenową. Ma nie brakować różnych zadań, w tym ucieczek przed policją. W wykonywaniu misji pomóc mają zdolności głównych bohaterów, każdy będzie miał własną specjalizację.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)