Need for Speed Payback: trójka bohaterów i nielegalne wyścigi

Need for Speed Payback: trójka bohaterów i nielegalne wyścigi

02.06.2017 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnia odsłona serii Need for Speed pojawiła się rok temu, przynosząc ze sobą powrót do nielegalnych nocnych wyścigów i mocno przerobionych fabrycznych samochodów. Upatrywaliśmy w niej prawdziwego powrotu do dwóch już kultowych odsłon zatytułowanych Underground. Część z zeszłego roku okazała się jednak być produkcją tylko dobrą. Czy Need for Speed Payback, nowa odsłona mająca pojawić się jeszcze w tym roku, przyciągnie do siebie fanów Undergrounda, Most Wanted i filmów Szybcy i Wściekli?

W sieci został opublikowany zwiastun Need for Speed Payback, a firma Electronic Arts poinformowała, że premiera odbędzie się 10 listopada. Potwierdzenie daty premiery odbyło się w typowym dla EA stylu, a więc dowiedzieliśmy się, że ci z grubszym portfelem będą mogli nabyć Edycję Deluxe (można już zamówić za 299 zł na PC), która pozwoli zagrać 3 dni przed premierą, a ponadto zaoferuje bonusy, w tym szybsze zdobywanie reputacji w grze i zniżki w sklepie. To jeszcze nie koniec, bowiem osoby, które dopłacą do Edycji Deluxe, będą miały dostęp do kilku unikalnych samochodów, w tym Nissana 350Z.

Obraz

W grach wyścigowych fabuła nie jest najważniejsza, podstawą jest przyjemność z prowadzenia aut. Jednak ciekawa historia potrafi nadać odpowiedni klimat i zachęcić do zwyciężania w kolejnych pojedynkach. Tutaj Need for Speed Payback ma błyszczeć. Po prostu miejmy nadzieję, że nie będzie nudno, a trzech głównych bohaterów zapewni nam akcje godną Szybkich i Wściekłych 8 – to tylko gra wyścigowa, a więc ma być szybka akcja, nieskomplikowane dialogi i masa zabawy. Nie powinniśmy wymagać czegoś ambitniejszego.

Need for Speed Payback Official Reveal Trailer

Wspominania trójka głównych protagonistów będzie musiała zmierzyć się z potężnym kartelem Familia, dla którego pracuje nawet policja. W fabule odszukamy motywy z serii filmów Szybkich i Wściekłych – zdrada, widoczny na zwiastunie atak na ciężarówkę i oczywiście masę nielegalnych wyścigów, pięknych samochodów i szybkich kobiet. Poruszać będziemy się po otwartym świecie, ulice będą więc wypełnione zwykłymi samochodami, otrzymamy również cykl dobowy i ścigać będziemy się także nocą.

Obraz

Dostępne samochody będą podzielone na 5 kategorii – wyścig, teren, drift, drag race oraz ucieczka. Druga kategoria zapowiada jazdę terenową. Ma nie brakować różnych zadań, w tym ucieczek przed policją. W wykonywaniu misji pomóc mają zdolności głównych bohaterów, każdy będzie miał własną specjalizację.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także