bDYgClDV
Netflix Categories ikona

Netflix Categories0.1.1

Pobierz program
Ten program nie jest już dostępny
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Netflix Categories – rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które daje dostęp do pełnej listy wszystkich kategorii filmów dostępnych w serwisie Netflix. Pozwala tym samym na dużo bardziej szczegółowe zawężanie poszukiwań filmów, niż podstawowy zestaw gatunków, który udostępniany jest w aplikacji webowej serwisu.

bDYgClDX

Dodatek wykorzystuje do działania oficjalną listę kategorii Netflixa. Na co dzień działa ona jednak w tle, użytkownikom udostępniając jedynie część gatunków. Pełna lista jest bardzo rozbudowana i pozwala dokładnie przeglądać niemałą bazę filmów w serwisie. Wystarczy nacisnąć na ikonę dodatku widoczną na pasku przeglądarki po zainstalowaniu, aby móc przystąpić do przeglądania pełnej bazy.

Program pozwala wyszukiwać słowa kluczowe, tworzyć listę ulubionych kategorii lub przeglądać wszystkie gatunki na wspólnej liście. Kliknięcie na wybraną pozycję przenosi do odpowiedniej strony w serwisie Netflix, gdzie możemy wybrać interesujący nas z danej kategorii film. Dodatek jest anglojęzyczny, dlatego nazwy gatunków wprowadzane w wyszukiwarkę muszą być w języku angielskim.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań560
Data aktualizacji6 lut 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Netflix Categories ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYgClEC
bDYgClET