Netflix w WhatsAppie: zwiastuny filmów można odtwarzać bezpośrednio w czatach

Netflix w WhatsAppie: zwiastuny filmów można odtwarzać bezpośrednio w czatach

WhatsApp na iOS-a pozwala odtwarzać filmy z Netfliksa bezpośrednio w aplikacji, fot. Pixabay
WhatsApp na iOS-a pozwala odtwarzać filmy z Netfliksa bezpośrednio w aplikacji, fot. Pixabay
Oskar Ziomek
06.11.2019 13:48

WhatsApp otrzymał kolejną nowość. Twórcy zdecydowali się rozszerzyć funkcjonalność trybu odtwarzania filmów w pływającym okienku o obsługę Netfliksa. Dzięki temu zwiastuny filmów będzie można obejrzeć bezpośrednio w czacie, bez opuszczania WhatsAppa.

O opcji odtwarzania zwiastunów z Netfliksa w WhatsAppie informuje WABetaInfo. Chociaż odtwarzanie innych filmów w pływającym okienku jest dostępne w WhatsAppie na kilku platformach, to współpraca z Netfliksem ucieszy na razie tylko użytkowników iOS-a. To nie pierwsza sytuacja, w której nowość w WhatsAppie nie pojawia się w tym samym czasie na Androidzie.

Zwiastun filmu z Netfliksa odtwarzany w pływającym okienku w WhatsAppie, źródło: WABetaInfo.
Zwiastun filmu z Netfliksa odtwarzany w pływającym okienku w WhatsAppie, źródło: WABetaInfo.

Z podobnym zjawiskiem będziemy mieć najpewniej do czynienia, kiedy twórcy aplikacji skończą już prace nad wyczekiwanym ciemnym motywem. W przypadku systemu iOS mówi się o nim od ponad roku i już teraz wiadomo, że powstają jego dwie odmiany. O ciemnym motywie WhatsAppa na Androida wiadomo mniej i zakłada się, że zostanie udostępniony nieco później, choć w obydwu przypadkach konkretne daty nie są jeszcze znane.

Aby sprawdzić działanie pływających filmów z Netfliksa w czatach w WhatsAppie, należy pobrać najnowszą wersję aplikacji na iOS-a i odwiedzić rozmowę, w której udostępniony został film. Aby pływający odtwarzacz zadziałał, nie trzeba edytować żadnych ustawień.

WhatsApp na Androida i iOS-a jest dostępny do pobrania z naszego katalogu aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)