Network GigaCon już 29 maja w Warszawie

Network GigaCon już 29 maja w Warszawie

24.05.2012 13:05

29 maja w Warszawie odbędzie się kolejna, 13 już konferencja z serii Network GigaCon. Konferencja poświęcona będzie tematyce najnowocześniejszych rozwiązań i technologii sieciowych oraz ich obecności na polskim rynku teleinformatycznym.

Konferencja Network GigaCon 2012 to wyjątkowa okazja dla uczestników konferencji do porównania i oceny oferowanych produktów, sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami. Dla firm świadczących usługi z zakresu szeroko rozumianych technologii sieciowych jest to okazja do zaprezentowania swoich nowoczesnych rozwiązań, do kontaktu z potencjalnym klientem, okazją do demonstracji zalet i możliwości promowanych rozwiązań. Konferencja kierowana jest do osób odpowiedzialnych za: selekcję oraz zakup nowych produktów i technologii, projektowanie, budowę i rozwój systemów teleinformatycznych, szefów działów informatyki, kierowników projektu, pracowników działów integracji, projektantów, inżynierów systemowych, oraz szerokiego kręgu firm wykorzystujących omawiane technologie sieciowe.

Tematyka spotkań obejmie zagadnienia z dziedziny infrastruktury sieciowej, jak okablowanie, mediakonwertery, zasilanie i UPS, oraz komunikacji bezprzewodowej w sieciach WLAN, bezprzewodowe systemy dostępowe i sieci szerokopasmowe. Na liście znalazło się również zarządzanie i optymalizacja sieci, optymalizacja kosztów oraz outsourcing usług telekomunikacyjnych, zagadnienia związane z bezpieczeństwem sieci bezprzewodowych, VPN i ochroną zintegrowaną, rozwiązania dla Internetu, łącza dla transmisji głosu i danych oraz konwergencja sieci. Listę wykładów można znaleźć na stronie wydarzenia.

Network GigaCon odbędzie się już 29 maja w Warszawie w hotelu Courtyard przy ulicy Żwirki i Wigury 1. Udział w spotkaniu jest darmowy, wystarczy zarejestrować się na stronie GigaCon.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)