Nie chcesz mobilnego Chrome'a, ale chcesz jego rozszerzenia? Sprawdź Kiwi Browser

Nie chcesz mobilnego Chrome'a, ale chcesz jego rozszerzenia? Sprawdź Kiwi Browser

Kiwi Browser obsługuje rozszerzenia Chrome'a (Getty / MyLoupe)
Kiwi Browser obsługuje rozszerzenia Chrome'a (Getty / MyLoupe)
17.04.2019 17:59

Kiwi Browser to młoda przeglądarka mobilna, wyposażona w kilka wyjątkowych funkcji, którymi zdobyła sobie przychylność wymagających użytkowników. W nowej wersji Kiwi Browser wprowadziła obsługę rozszerzeń, pochodzących z Chrome Web Store.

Kiwi Browser została przygotowania z myślą o przeglądaniu stron bez elementów rozpraszających. Przeglądarka korzysta z dwóch popularnych silników – Chromium i WebKit – dzięki czemu zapewnia dobrą kompatybilność z najnowszymi standardami i prawidłowe działanie stron. Aplikacja ma też wbudowane blokowanie najbardziej inwazyjnych reklam, otwierania nowych stron bez kontroli użytkownika, niechcianych powiadomień, ochronę przed kopaniem kryptowalut przez strony i śledzeniem.

  • Widok uproszczony artykułu w Kiwi Browser
  • Tryb nocny i niski kontrast
[1/2] Widok uproszczony artykułu w Kiwi Browser

Aplikacja ma także dwa ciemne motywy, wymyślone specjalnie dla ekranów AMOLED – tradycyjny i czarno-biały. Jeśli to możliwe, zaproponuje wyświetlanie strony w widoku uproszczonym, gdzie można wybrać rozmiar i krój tekstu oraz kolorystykę. Słuchających muzyki z YouTube'a ucieszy możliwość odtwarzania przy wyłączonym ekranie. Na ekranie startowym zobaczymy wiadomości i odnośniki do wybranych stron.

Kiwi Browser działa z rozszerzeniami dla Chrome'a

Najnowsza wersja Kiwi Browser pozwala zainstalować rozszerzenia dla przeglądarek bazujących na Chromium, pochodzące z Chrome Web Store (na stronę trzeba wejść w widoku desktopowym). Wszystkie rozszerzenia, które nie zawierają kodu zależnego od architektury x86, powinny działać bez problemu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sekcja ustawień poświęcona rozszerzeniom wygląda identycznie jak w Chromie. Rozszerzenia pojawią się na dole menu aplikacji.

Najnowszą wersję Kiwi Browser znajdziecie w naszej bazie aplikacji dla Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)