Nie jesteś klientem T‑Mobile, nie skorzystasz z nowego serwisu wideo od TVN

Nie jesteś klientem T-Mobile, nie skorzystasz z nowego serwisu wideo od TVN

03.12.2014 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna usługa VoD rusza w Polsce. Tym razem przygotowana przez T-Mobile Polska i Grupę TVN. Czy w końcu dostaliśmy coś ciekawszego, czy raczej kolejną niewartą uwagi ofertę?

Wczoraj informowaliśmy Was, że Telewizja Polska wprowadzi usługę VoD, która przeznaczona będzie dla osób płacących abonament RTV. Na początku odbiorców będzie niewielu – tylko 10% Polaków płaci abonament, a przecież nie wszyscy z tej grupy zdecydują się na korzystanie z VoD. Jeśli jakość usługi od TVP będzie na niskim poziomie, to zyski z abonamentu nie wzrosną. W końcu kto chciałby płacić ponad 20 zł miesięcznie za możliwość obejrzenia nowego odcinka kiepskiego serialu czy kolejnego słabego programu o talentach gwiazd TVP. Odpowiedź na ofertę Telewizji Polskiej pokazało właśnie T-Mobile Polska. Wraz z Grupą TVN uruchomiło serwis wideo na żądanie.

Obraz

TVN i T-Mobile o zamiarze wprowadzenia wspólnej usługi VoD poinformowały już w październiku, dokładniejsze informacje mieliśmy poznać na początku grudnia. Teraz już wiemy, że w Strefie T-Mobile dostępne będą trzy pakiety. Pierwszy to Start i będzie on aktywowany domyślnie dla wszystkich nowych i przedłużających umowy klientów T-Mobile. Nie będzie on zbyt bogaty, pozwoli na oglądanie zaledwie trzech kanałów na żywo: TVN 24 Biznes i Świat, TVN Style i TVN Turbo, a także 10 odcinków bajek, wybranych filmów i pierwszych odcinków seriali zagranicznych. Kolejnym pakietem jest Kids, który oprócz oferty z podstawowego pakietu będzie zwierał ponad 400 odcinków popularnych kreskówek. Podczas ich oglądania nie zobaczymy reklam. Dodatkowo dostaniemy 5 godzin bezpłatnego transferu od T-Mobile. Koszt tego pakietu to 4,99 zł miesięcznie. Trzecim, najbogatszym pakietem jest Multi. Płacąc 14,99 zł miesięcznie zyskamy dostęp do chociażby takich seriali jak: House of Cards, The Walking Dead i Blacklist. Będziemy mogli oglądać 16 kanałów na żywo. Uzyskamy też dostęp do 130 filmów, a TVN i T-Mobile obiecują, że co miesiąc będziemy otrzymywać co najmniej 10 nowych tytułów.

Z usługi różowego operatora będziemy mogli skorzystać na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą Androida, iOS lub Windows Phone. Oczywiście dostęp będziemy mieli również przez przeglądarkę internetową na komputerach. Z oferty będą mogli korzystać wszyscy klienci T-Mobile zarówno pre-paid i post-paid, w tym użytkownicy Heyah. W celu zalogowania się do Strefy T-Mobile, trzeba będzie podać numer telefonu i wybrać odpowiedni plan.

Usługa VoD od T-Mobile nie zachwyca, dostaliśmy kilka naprawdę dobrych seriali i filmów, ale to trochę za mało, aby specjalnie przejść do różowego operatora. Pozostaje nam czekać na kolejną, w końcu naprawdę atrakcyjną usługę, która pozwoli na całkowite zrezygnowanie z oglądania telewizji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)