Niedziele bez handlu – aplikacja na smartfona pomoże odnaleźć otwarte sklepy i atrakcje

Niedziele bez handlu – aplikacja na smartfona pomoże odnaleźć otwarte sklepy i atrakcje

Źródło: Depositphotos
Źródło: Depositphotos
Piotr Urbaniak
17.11.2018 18:34, aktualizacja: 18.11.2018 10:15

Na dzień 18 listopada 2018 r., przypada kolejna niedziela bez handlu, przez co większość sklepów będzie zamknięta. Gdyby jednak komuś z was niespodziewanie zabrakło jakiegoś produktu albo usilnie poszukiwalibyście zajęcia, z pomocą powinna przyjść wydana na systemy Android i iOS aplikacja o wymownej nazwie Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele.

W przeszłości już opisywaliśmy tę aplikację, ale jej najnowsza wersja oznaczona numerem 1.5.19 wnosi kilka istotnych usprawnień, o których warto wspomnieć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Teraz narzędzie nie tylko wskazuje listę otwartych placówek handlowych, ale także pozwala odnaleźć te najbliższe, wykorzystując moduł geolokalizacji. Tak więc, przykładowo, będąc u rodziny w obcym mieście, nie trzeba znać adresów czy topografii. Wystarczy tylko skorzystać z lokalizatora, a później aplikacja sama ustawi odpowiedni punkt docelowy na GPS-ie.

Co więcej, na tej samej zasadzie obsługiwana jest całkowita nowość – lista atrakcji. Znajdują się na niej informacje o odbywających się w danym dniu wydarzeniach: koncertach, spektaklach, seansach czy spotkaniach. Lista stanowi bogatą bazę informacji na temat tego, gdzie można ciekawie i sympatycznie spędzić czas z rodziną lub znajomymi.

Aplikację Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele znajdziecie w naszej bazie odnośników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)