Niespodzianka dla wszystkich uczestników konkursu!

Niespodzianka dla wszystkich uczestników konkursu!

Redakcja
23.12.2009 16:07, aktualizacja: 23.12.2009 16:27

Jeszcze nie zdążyły opaść emocje po zakończeniu naszego wielkiego konkursu urodzinowego, a już mamy kolejną niespodziankę dla wszystkich uczestników :-) Jeśli nie ma Cię na liście nagrodzonych, nic straconego - dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bowiem specjalną, gwarantowaną nagrodę w postaci licencji na program O&O DriveLED 3.0!

O&O DriveLED to narzędzie przydatne w szczególności dla posiadaczy laptopów, których dyski twarde niejednokrotnie narażone są na uszkodzenia. Program uruchamiany jest wraz z systemem, pracuje w zasobniku systemowym, monitorując wszystkie zainstalowane w komputerze dyski twarde. Informuje użytkownika o aktualnym zapisie / odczycie danych dla woluminów, ich pojemności, temperaturze każdego z nich oraz szacowanym poziomie zużycia. Ponadto O&O DriveLED sprawdza także wszystkie parametry S.M.A.R.T. - systemu wbudowanego w praktycznie wszystkie nowoczesne dyski monitorującego jego pracę. Umożliwia przeprowadzenie testów dysku oraz ostrzega o potencjalnych błędach, które wystąpić mogą podczas jego działania. Obsługuje także dyski SCSI. Wartość licencji to około 125 zł.

Licencję na ten program otrzyma każdy z blisko 33 tys. uczestników naszej zabawy! Tym samym wartość nagród rozdanych w naszym konkursie wzrosła ze 125 tys. do oszałamiającej kwoty ponad 4 mln 200 tys. złotych ;-)

Szczegółowe instrukcje dotyczące otrzymania licencji na program roześlemy drogą mailową do każdego z uczestników konkursu. Testową wersję O&O DriveLED można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (179)