Niezbędnik użytkownika Mac OS X - najpotrzebniejsze programy na Maka

Niezbędnik użytkownika Mac OS X - najpotrzebniejsze programy na Maka

Redakcja
19.04.2010 19:55

Zmieniając peceta na Maka może pojawić i zapewne często pojawia się pytanie - czy będę mógł korzystać z takich samych programów? Z takich samych - nie, ale istnieje wiele ciekawych zamienników i aplikacji podobnych do tych, z których korzystaliśmy w systemie Windows. Nie jest też prawdą, że dla Mac OS X czy Linuksa jest mało programów. Wręcz przeciwnie, nierzadko przesiadka na Maka wiąże się z miłym zaskoczeniem - to aż tyle tego jest?

Proponujemy listę najbardziej niezbędnych aplikacji, bez których żaden właściciel komputera z Mac OS X nie może się obejść. Większość programów, które prezentujemy dostępnych jest na licencji darmowej. Obok nielicznych płatnych zamieszczamy informację na temat ich zamienników. Czasami warto poszukać w Internecie wolnego oprogramowania, niż płacić często duże pieniądze za program, z którego będziemy korzystać raz na miesiąc.

Zapraszamy do lektury artykułu Niezbędnik użytkownika Mac OS X - najpotrzebniejsze programy na Maka opublikowanego na łamach naszego vortalu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)