Nissan LEAF10: Limitowana wersja z hotspotem Wi-Fi

Nissan LEAF10: Limitowana wersja z hotspotem Wi‑Fi

Nissan w limitowanej odmianie LEAF10 dostanie m.in. hotspot Wi-Fi
Nissan w limitowanej odmianie LEAF10 dostanie m.in. hotspot Wi-Fi
11.02.2021 09:08, aktualizacja: 06.03.2024 21:46

Jubileuszowe wersje niektórych modeli bywają bardzo interesująca. Co prawda niekiedy producent ogranicza się do kilku plakietek i dedykowanego numeru wersji "limitowanej", w innym zaś przypadku oferuje ciekawe dodatki i opcje. Jak jest w przypadku Nissana LEAF10m który powstał z okazji 10 rocznicy obecności na rynku?

Opis producenta zaczyna się oczywiście dość schematycznie. Nissan LEAF10 będzie oferowany od lutego i jego cechą wyróżniającą jest dedykowany lakier nadwozia oraz liczne emblematy podkreślające limitowaną edycję. Najciekawsze są jednak zastosowane dodatki, a tym najważniejszym będzie hotspot Wi-Fi.

Jak czytamy w informacji prasowej: "LEAF10 będzie dostępny z jeszcze szerszą gamą nowych technologii, w tym z nowymi, inteligentnymi usługami oraz intuicyjnym pokładowym hotspotem Wi-Fi (usługa planowana na drugą połowę 2021 roku), który jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin oraz użytkowników często korzystających z samochodu. Ponadto wersja ta wyposażona jest w standardzie w szereg praktycznych rozwiązań cenionych przez dotychczasowych klientów modelu LEAF, jak unikalny system e-Pedal, 8” ekran dotykowy z obsługą systemów Apple Carplay i Android Auto czy system kamer 360°.

Obraz

Użytkownicy wersji LEAF10 będą mieli dostęp do internetu dzięki zintegrowanej karcie 4G i możliwość aktywowania pokładowego hotspotu Wi-Fi dla aż siedmiu urządzeń. To oczywiście bardzo ciekawe rozwiązanie, ale mam wrażenie, że w chwili obecnej nie stanowi żadnego wyróżnika. W końcu praktycznie każdy ma dostęp do internetu w swoim smartfonie i jedyną zaletą może być jedynie lepszy zasięg np. w trasie oraz nielimitowany dostęp. Na chwilę obecną Nissan nie zdradza, jaki operator będzie świadczył usługę, jakie będzie miała limity i ceny za dostęp.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)