nju mobile nju mobile 2.3

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobilna aplikacja nju mobile to klient stworzony dla klientów tego operatora, za którego pomocą mogą oni sprawdzić dane swojego konta, przeglądać otrzymane faktury, a także aktywować usługi dodatkowe. Z aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android mogą korzystać nie tylko jej klienci, ale również osoby korzystające z usług innego operatora a posiadające niezbędne do logowania dane.

Aplikacja wymaga od użytkownika podania numeru telefonu, a także hasła do kona nju. Po wykonaniu tej czynności może przeglądać dane swojego konta. Wśród nich dostępne są dane wystawianych klientowi faktur, z samej aplikacji możliwe jest ich pobranie, wraz z rachunkami szczegółowymi i zestawieniem dla kont. Aplikacja w uproszczonej formie wyświetla kwotę do zapłaty, datę wystawienia oraz termin płatności. Możliwe jest również przeglądanie listy wykonanych połączeń. Wyświetlane w tym wypadku są informacje o numerze na jaki dzwoniono, czasie połączenia, nazwie operatora, a także koszcie połączenia.

Z poziomu aplikacji mobilnej użytkownik może także aktywować wszystkie usługi dodatkowe jakie są udostępniane dla klientów nju jak chociażby nielimitowane połączenia czy też pakiety SMSów. Wysuwany panel boczny zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych opcji, aplikacja umożliwia również podgląd danych konta takich jak dostępne środki i termin do jakiego można wykonywać / odbierać połączenia. Aplikacja jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!