NordVPN na Android TV: mundial i filmy bez ograniczeń bezpośrednio na telewizorze

NordVPN na Android TV: mundial i filmy bez ograniczeń bezpośrednio na telewizorze20.06.2018 15:16
Oglądanie telewizji z depositphotos
Oglądanie telewizji z depositphotos

Wciąż w Internecie masa treści objęta jest różnymi blokadami, w tym także ograniczeniami regionalnymi. Dzięki aplikacji NordVPN, która została wydana na platformę Android TV, wielu użytkowników telewizorów będzie mogło uzyskać dostęp do zablokowanej treści bezpośrednio na Smart TV lub przystawce do telewizora.

NordVPN świadczy jedną z lepszych usług VPN na rynku, która chwalona jest za szybkość i stabilność. Ponadto oferowane są również serwery zlokalizowane w Polsce. W związku z tym, aplikacja stworzona na Android TV może okazać się dobrym wyborem, chociażby ze względu na trwające właśnie Mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Dzięki skorzystaniu z VPN, nie musimy ograniczać się tylko do dostępnych w Polsce transmisji z mundialu. Aplikacja umożliwia podłączenie się do serwerów, które zostały rozmieszczone w 62 krajach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z serwerów zlokalizowanych chociażby w Wielkiej Brytanii.

350248122720806849

Użycie aplikacji niesie również inne korzyści. Połączenie staje się bezpieczniejsze, a także zyskujemy większą prywatność. Co więcej, w przypadku wybranych usług możemy zyskać dostęp do większej ilości materiałów, w tym wielu filmów i serialu niedostępnych w Polsce.

Aplikacja jest już dostępna do pobrania. Co więcej, teraz można skorzystać z promocji na usługi NordVPN. Przy wyborze 2-letniego planu dostępne są duże rabaty, zamiast wcześniejszych 286,80 dolarów, wydamy tylko 79 dolarów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)