Norton 360 6.0 beta udostępniony do testów

Norton 360 6.0 beta udostępniony do testów

10.10.2011 13:34, aktualizacja: 10.10.2011 15:40

Firma Symantec udostępniła wersję testową kolejnej odsłony swojego sztandarowego produktu — Norton 360.

Jeśli wierzyć zapewnieniom Symanteca, wersja 6.0 beta oprogramowania wychodzi naprzeciw najnowszym zagrożeniom, które czyhają na nasze komputery. Według producenta, Norton 360 rozwija się wraz z technikami ataku na użytkowników i metodami ukrywania złośliwego kodu w pobieranych z Internetu plikach. Testowe wydanie szóstej odsłony pakietu zabezpieczającego zostało przez Symantec nazwane najlepszym do tej pory, zarówno pod względem oferowanej ochrony, jak i wydajności.

W tym wydaniu nie znajdziemy nowych funkcji ani komponentów, ale te już istniejące zostały w widocznym stopniu udoskonalone. Przede wszystkim Symantec chwali się ulepszonym systemem tworzenia lokalnych i zdalnych, bezpiecznych kopii zapasowych. Dużo pracy zespół tworzący Nortona 360 włożył w poprawę wydajności, co bardzo pozytywnie wpłynęło na zachowanie programu. Oczywiście znajdziemy tu aktualną bazę zagrożeń i wielokrotnie nagradzane narzędzia do usuwania wirusów, oraz najnowsze narzędzia do ochrony komputera.

Wersję próbną programu Norton 360 6.0 beta można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające. Osoby testujące program mogą zgłaszać błędy i zadawać pytania na oficjalnym forum, warto również śledzić Norton Public Beta na Twitterze.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)