bEswJaPp
Notepad++ ikona

Notepad++8.1.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Notepad++ jest bardzo dobrym, darmowym edytorem kodówźródłowych. Projekt bazuje na potężnym komponencie edytora tekstu -Scintilla.Aplikacja jest napisana w C++, czystym Win32 Api i STLdzięki czemu działa wydajniej, a wielkość pliku jest bardzo mała.Program obsługuje następujące języki: C, C++, Java, C#, XML, HTML,PHP, JavaScript, RC resource file, makefile, ASCII pliki art(rozszerzenia .nfo , screenshot1, screenshot2), doxygen, pliki INI,pliki BATCH, ASP, VB/VBS źródła plików, SQL, Objective-C, CSS,Pascal, Perl, Python, Lua, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme,Properties, Diff, Smalltalk, Postscript i VHDL.

bEswJaPr

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

Uwaga!

Od wersji 7.6.5 programo Notepad++ nie jest podpisywany certyfikatem. Zamiast tego jego autentyczność potwierdza sygnatura GPG. Sygnatury dla odpowiednich plików instalatora znajdują się na stronie programu. Od wersji 7.9.3 program nie działa z systemem Windows XP. Ostatnia wersja, która działa to 7.9.2 do poprania w zakładce "wszystkie wersje"

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Notepad++ 8.1.1wersja stabilna (32-bit)
Notepad++ 8.1.1wersja stabilna (64-bit)
Notepad++wersja dla Windows XP
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.8328 ocen
ProducentN++ Team
Liczba pobrań1 262 830
Data aktualizacji6 lip 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Notepad++ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEswJaQn