Nova Launcher 3.2 wnosi elementy Lollipopa do starszych wersji Androida

Strona głównaNova Launcher 3.2 wnosi elementy Lollipopa do starszych wersji Androida
22.10.2014 12:28
Nova Launcher 3.2 wnosi elementy Lollipopa do starszych wersji Androida
Tomek Kondrat
Tomek Kondrat

Android Lollipop był tematem wielu artykułów, które pojawiły się na łamach naszego portalu w ostatnich tygodniach. Część twórców aplikacji postanowiło przenieść funkcje znane z nowej dystrybucji Androida do swoich projektów. Jedną z aplikacji, która właśnie otrzymała aktualizację wnoszącą elementy Androida 5.0, jest Nova Launcher.

bEJsNlnp

Twórcy launchera, zespół TeslaCoil Software, przyjęli dość prostą taktykę. Nova Launcher ma czerpać garściami z Google Now, dając przy tym użytkownikom możliwość zmiany niemalże każdego elementu. Nie inaczej jest z wersją 3.2, która właśnie trafiła do Sklepu Play. Nowa odsłona launchera została wyposażona w animacje oraz ikony z Androida 5.0. Twórcy skupili się także na poprawieniu błędów oraz zoptymalizowaniu aplikacji, aby działała jeszcze szybciej.

350127049454938049

Oto pełna lista zmian w tej wersji:

bEJsNlnr

Nowa animacja przejścia – Koło (Ustawienia – Foldery – Animacje przejścia)Wskaźnik przewijania z Lollipopa (Ustawienia – Pulpit – Wskaźnik przewijania)Nowe ikony dla aplikacji kalkulatora, zegarka, kontaktów, pobranych plików, e-maili, dialera, ustawień oraz SMS-ów (Ustawienia – Wygląd i styl – Ikony tematu)Podgląd przewijania w ustawieniachOptymalizacje i inne poprawki

Autorzy postarali się, aby animacje znane z Lollipopa były dostępne dla jak najszerszej grupy użytkowników. Launcher może zostać bezproblemowo użyty na Androidzie 4.0 i nowszych. Znakomita większość urządzeń obecnie dostępnych na rynku wyposażona jest właśnie w te wersje systemu operacyjnego Google.

Nova Launcher dla Androida można pobrać z naszej bazy programów. Odwiedzając kategorię Personalizacja.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJsNlon