Nowa aplikacja Netflixa na Windows pomoże udawać, że pracujesz

Nowa aplikacja Netflixa na Windows pomoże udawać, że pracujesz

Nowa aplikacja Netflixa na Windows pomoże udawać, że pracujesz
14.04.2018 15:25, aktualizacja: 15.04.2018 09:58

Jeden z największych „złodziei czasu” – Netflix – wprowadził do swojej aplikacji funkcję, dzięki której oglądanie filmów zamiast pracy jest jeszcze łatwiejsze. Uniwersalna aplikacja dla Windowsa 10 otrzymała z ostatnią aktualizacją możliwość oglądania w trybie „obraz w obrazie”.

Tryb ten pozwala wyświetlać filmy i seriale w niewielki okienku, które będzie znajdować się zawsze nad innymi uruchomionymi programami – nawet wtedy, gdy właściwa praca odbywa się w zupełnie innym oknie. Nie trzeba więc kombinować z ustawianiem okien w taki sposób, by dało się pracować i oglądać film jednocześnie. Obraz będzie wyświetlany niezależnie od tego, co dzieje się w innych oknach.

Obraz
Obraz

Włączyć ten tryb można przyciskiem tuż obok przejścia do pełnego ekranu. Okienko można swobodnie przenosić po pulpicie i zmienić jego rozmiar, zależnie od preferencji. W małym okienku są oczywiście dostępne podstawowe kontrolki, przydatne przy oglądaniu filmów.

Dzięki możliwości oglądania nad innymi oknami aplikacja uniwersalna zyskała przewagę nad przeglądarkową wersją serwisu. Wcześniej Netflix zadbał o możliwość oglądania w niej materiałów 4K i obsługę standardu Dolby Atmos dla dźwięku przestrzennego. Aplikacja wydaje się dobrze rozwijać i nic dziwnego, że jest w czołówce najpopularniejszych produktów w sklepie Microsoftu.

Aplikacje Netflixa dla Windowsa 10, Androida i iOS-a znajdziecie w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)