r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja jest oficjalnym klientem na Androida najpopularniejszej usługi opierającej się na strumieniowaniu filmów i seriali. Netflix nie tylko daje dostęp do tysięcy produkcji, ale również odpowiada za produkcję takich hitów, jak na przykład House of Cards.

Galeria programu

Program oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, który można jednak uruchomić dopiero po wprowadzeniu danych niezbędnych do płatności. Jeżeli do tego czasu użytkownik nie zrezygnuje z subskrybcji, zostaje ona automatycznie przedłużona. Subskrybent Netfliksa ma do dyspozycji trzy warianty abonamentu (kwoty 8, 10 i 12 euro) różniące się między innymi dostępnością trybu HD i Ultra HD oraz liczbą urządzeń, na których jednocześnie można korzystać z usługi.

Nawigacja po katalogu jest nieskomplikowana. Seriale i filmy prezentowane są w formie okładek, dostępne są także kategorie z uwzględnieniem najpopularniejszych produkcji, seriali popularnych w regionie, a nawet filmy proponowane na podstawie gustów użytkownika. Jeżeli chodzi o konfigurację, to Netflix aplikacja jest bardzo minimalistyczna i sprowadza się do możliwości ustawienia czy strumieniowanie ma się odbywać tylko za pośrednictwem Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix w końcu offline! Pobieranie możliwe, ale tylko w aplikacjach mobilnych

20
OPROGRAMOWANIE 30.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wobec Netfliksa można mieć wiele zarzutów, jednak każdy, kto skorzystał choćby tylko z darmowego okresu próbnego, zdaje sobie sprawę, że tkwi w nim ogromny potencjał. Wśród dotychczasowych funkcji brakowało jednak jednej, co wyjątkowo często wytykali sami jej użytkownicy: Netflix wymagał do oglądania dostępnych tam treści ciągłego połączenia z Siecią. Ale to się właśnie zmieniło. Na blogu usługi ukazał się już komunikat o udostępnieniu możliwości pobierania filmów i seriali. Odtąd nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by pobrać odcinek ulubionego serialu, a następnie obejrzeć go już bez…

Netflix w końcu dostępny po polsku. Wkrótce także więcej rodzimych produkcji

41
INTERNET 20.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nadeszła w końcu chwila wyczekiwana przez użytkowników Netfliksa już od momentu oficjalnej premiery w naszym kraju, czyli od stycznia. Po dziewięciu miesiącach otrzymaliśmy bowiem polską wersję językową interfejsu tej najpopularniejszej usługi wideo na żądanie. A to tylko jedno z pól, na których amerykański serwis chce integrować się z polskimi widzami. Wprowadzenie polskiej wersji językowej nie jest pierwszym etapem dostosowywania Netfliksa do lokalnych warunków. Na początku czerwca Polacy zyskali możliwość opłacania usługi w złotówkach. Kwoty zostały przeliczone i zaokrąglone (kolejno 34…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.