r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja jest oficjalnym klientem na Androida najpopularniejszej usługi opierającej się na strumieniowaniu filmów i seriali. Netflix nie tylko daje dostęp do tysięcy produkcji, ale również odpowiada za produkcję takich hitów, jak na przykład House of Cards.

Galeria programu

Program oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, który można jednak uruchomić dopiero po wprowadzeniu danych niezbędnych do płatności. Jeżeli do tego czasu użytkownik nie zrezygnuje z subskrybcji, zostaje ona automatycznie przedłużona. Subskrybent Netfliksa ma do dyspozycji trzy warianty abonamentu (kwoty 8, 10 i 12 euro) różniące się między innymi dostępnością trybu HD i Ultra HD oraz liczbą urządzeń, na których jednocześnie można korzystać z usługi.

Nawigacja po katalogu jest nieskomplikowana. Seriale i filmy prezentowane są w formie okładek, dostępne są także kategorie z uwzględnieniem najpopularniejszych produkcji, seriali popularnych w regionie, a nawet filmy proponowane na podstawie gustów użytkownika. Jeżeli chodzi o konfigurację, to Netflix aplikacja jest bardzo minimalistyczna i sprowadza się do możliwości ustawienia czy strumieniowanie ma się odbywać tylko za pośrednictwem Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix „niekompatybilny” ze zrootowanymi smartfonami. Winne DRM

96
OPROGRAMOWANIE 14.05.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Stosowane w Netfliksie zabezpieczenia DRM znacząco wpływają na możliwości usługi w zależności od urządzenia i systemu operacyjnego. W połowie zeszłego roku pisaliśmy, że przez antypiracką ochronę użytkownicy nie mogą oglądać na komputerach Netfliksa w FullHD, jeśli nie korzystają z Edge’a, a zatem Windowsa 10. Dziś kolejne ograniczenia pojawiły się w mobilnym kliencie usługi. Doświadczą tego użytkownicy, którzy zdecydowali się zrootować swoje urządzenie mobilne. Po przejściu na stronę Netfliksa w sklepie Google Play zobaczą informację, że aplikacja nie jest kompatybilna z ich smartfonem,…

Netflix zapłaci użytkownikom za przygotowanie napisów, także polskich

48
INTERNET 31.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Liczne są w Polsce opinie, że usługi streamingowe, na czele z Netfliksem, są w rodzimych warunkach zbyt kosztowne. O ile w przypadku na przykład usług muzycznych oferta wydaje się uczciwa, tak dostęp do filmów i seriali w rozdzielczości 480p w cenie 34 złotych jest dla wielu mało atrakcyjny. Może się to jednak zmienić w najbliższej przyszłości. I nie chodzi tu niestety o to, że Netflix będzie tańszy. Możliwe będzie za to... zarobienie na usłudze. Uruchomiono bowiem program Netflix Hermes, dzięki któremu użytkownicy mogą tłumaczyć napisy do filmów i seriali i otrzymywać za to wynagrodzenie. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.