r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja jest oficjalnym klientem na Androida najpopularniejszej usługi opierającej się na strumieniowaniu filmów i seriali. Netflix nie tylko daje dostęp do tysięcy produkcji, ale również odpowiada za produkcję takich hitów, jak na przykład House of Cards.

Program oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, który można jednak uruchomić dopiero po wprowadzeniu danych niezbędnych do płatności. Jeżeli do tego czasu użytkownik nie zrezygnuje z subskrybcji, zostaje ona automatycznie przedłużona. Subskrybent Netfliksa ma do dyspozycji trzy warianty abonamentu (kwoty 8, 10 i 12 euro) różniące się między innymi dostępnością trybu HD i Ultra HD oraz liczbą urządzeń, na których jednocześnie można korzystać z usługi.

Nawigacja po katalogu jest nieskomplikowana. Seriale i filmy prezentowane są w formie okładek, dostępne są także kategorie z uwzględnieniem najpopularniejszych produkcji, seriali popularnych w regionie, a nawet filmy proponowane na podstawie gustów użytkownika. Jeżeli chodzi o konfigurację, to Netflix aplikacja jest bardzo minimalistyczna i sprowadza się do możliwości ustawienia czy strumieniowanie ma się odbywać tylko za pośrednictwem Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix wprowadza kontrolę rodzicielską na wybrane filmy i seriale

8
06.03.2018  •  Oskar Ziomek

Netflix wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i wprowadza do swojej usługi nowe funkcje związane z bezpieczeństwem. Na czele możliwość stosowania blokowanej PIN-em kontroli rodzicielskiej teraz także w stosunku do wybranych przez użytkownika filmów i seriali. To możliwość dostępna niezależnie od blokowania treści dla różnych grup wiekowych, dzięki której każdy rodzic będzie mógł teraz zablokować te filmy, które jego zdaniem są i tak nieodpowiednie dla jego pociech. Twórcy usługi zwracają uwagę, że zmiany podyktowane są stale rosnącym zainteresowaniem Netfliksem nie tylko przez pojedyncze…

1983 – pierwszy polski serial Netfliksa obejrzymy jeszcze w tym roku

57
06.03.2018  •  Oskar Ziomek

Użytkownicy, którzy jak dotąd nie zdecydowali się skorzystać z oferty Netfliksa, wkrótce mogą zyskać powód, by się nim zainteresować. Podjęto bowiem właśnie decyzję o rozpoczęciu produkcji pierwszego polskiego serialu zatytułowanego 1983 w ramach Netflix Originals. To kolejny krok, dzięki któremu serwis ma się stać bardziej atrakcyjny w Polsce, ale dla firmy ma także oznaczać rozwój w Europie ogólnie. Serial składać się będzie z ośmiu odcinków i będzie reżyserowany przez Agnieszkę Holland, Katarzynę Adamik, Olgę Chajdas oraz Agnieszkę Smoczyńsk. Wśród aktorów zobaczymy natomiast między…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.