r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja jest oficjalnym klientem na Androida najpopularniejszej usługi opierającej się na strumieniowaniu filmów i seriali. Netflix nie tylko daje dostęp do tysięcy produkcji, ale również odpowiada za produkcję takich hitów, jak na przykład House of Cards.

Galeria programu

Program oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, który można jednak uruchomić dopiero po wprowadzeniu danych niezbędnych do płatności. Jeżeli do tego czasu użytkownik nie zrezygnuje z subskrybcji, zostaje ona automatycznie przedłużona. Subskrybent Netfliksa ma do dyspozycji trzy warianty abonamentu (kwoty 8, 10 i 12 euro) różniące się między innymi dostępnością trybu HD i Ultra HD oraz liczbą urządzeń, na których jednocześnie można korzystać z usługi.

Nawigacja po katalogu jest nieskomplikowana. Seriale i filmy prezentowane są w formie okładek, dostępne są także kategorie z uwzględnieniem najpopularniejszych produkcji, seriali popularnych w regionie, a nawet filmy proponowane na podstawie gustów użytkownika. Jeżeli chodzi o konfigurację, to Netflix aplikacja jest bardzo minimalistyczna i sprowadza się do możliwości ustawienia czy strumieniowanie ma się odbywać tylko za pośrednictwem Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix może wrócić na zrootowane smartfony: błąd lub zapowiedź zmian

19
OPROGRAMOWANIE 13.10.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Użytkownicy zrootowanych smartfonów musieli w maju pożegnać się z aplikacją Netfliksa. Winne okazało się DRM, a Netflix za jedyne słuszne uznał urządzenia certyfikowane przez Google. Oczywiście taka kontrowersyjna decyzja spotkała się z lawiną negatywnych opinii. Czyżby jednak Netflix zdecydował się ugiąć pod falą krytyki? Osoby korzystające ze zrootowanych smartfonów, po przejściu na stronę Netfliksa w Google Play, zobaczą informację, że ich urządzenie jest niekompatybilne. Zobaczą to także ci, którzy wcześniej bez żadnych problemów mogli zainstalować i używać aplikacji. Opisywane zmiany…

Netflix w HDR zwiększa zasięg: trafi do flagowców Samsunga, LG i Sony

6
OPROGRAMOWANIE 05.09.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Po ostatnich premierach na rynku smartfonów, Netflix postanowił rozszerzyć dostępność strumieniowania w HDR w swojej mobilnej aplikacji. Dzięki temu pełna lista urządzeń, która takowe wspiera składa się teraz z Samsunga Galaxy Note 8, LG V30, Sony Xperii XZ1 oraz XZ Premium. Mając na uwadze świetne wyświetlacze, w które wyposażono te urządzenia, taki krok mógł być w zasadzie spodziewany. Może się on okazać korzystny dla obydwu stron. Użytkowników zainteresowanych strumieniowaniem filmów na urządzenia mobilne, być może fakt ten zachęci do wydania nieco większej kwoty na zakup nowego smartfonu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.