Netflix 9.51.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Netflix to obecnie najpopularniejsza na świecie usługa VOD. Seriale i filmy dostępne oferowane przez firmę można oglądać zarówno w telewizorach i na komputerach, jak też za pomocą aplikacji mobilnych. Jedną z nich przygotowano na system iOS.

Za pomocą Netflix możemy oglądać streamowane filmy i seriale, m.in. House of Cards lub Breaking Bad. W zależności od posiadanego abonamentu, możemy wyświetlać materiały filmowe na maksymalnie czterech urządzeniach, w tym na iPhone'ach i iPadach. Im wyższy abonament, tym lepsza jakość prezentowanych filmów, najwyższa to UltraHD. Netflix pozwala też dostosowywać treści przypisane do danego konta dla kilku różnych osób. Przykładowo, jeśli do konta dodamy nasze dziecko i zaznaczymy, że ogląda ono głównie bajki (np. Barbie), wówczas po wybraniu profilu dziecka jako polecane filmy wyświetlą się głównie kreskówki oraz filmy właśnie dla dzieci.

Aplikacja Netflix na iOS jest bezpłatna, pozwala wybrać i opłacić abonament miesięczny za korzystanie z usługi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix wprowadza kontrolę rodzicielską na wybrane filmy i seriale

8
06.03.2018  •  Oskar Ziomek

Netflix wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i wprowadza do swojej usługi nowe funkcje związane z bezpieczeństwem. Na czele możliwość stosowania blokowanej PIN-em kontroli rodzicielskiej teraz także w stosunku do wybranych przez użytkownika filmów i seriali. To możliwość dostępna niezależnie od blokowania treści dla różnych grup wiekowych, dzięki której każdy rodzic będzie mógł teraz zablokować te filmy, które jego zdaniem są i tak nieodpowiednie dla jego pociech. Twórcy usługi zwracają uwagę, że zmiany podyktowane są stale rosnącym zainteresowaniem Netfliksem nie tylko przez pojedyncze…

1983 – pierwszy polski serial Netfliksa obejrzymy jeszcze w tym roku

57
06.03.2018  •  Oskar Ziomek

Użytkownicy, którzy jak dotąd nie zdecydowali się skorzystać z oferty Netfliksa, wkrótce mogą zyskać powód, by się nim zainteresować. Podjęto bowiem właśnie decyzję o rozpoczęciu produkcji pierwszego polskiego serialu zatytułowanego 1983 w ramach Netflix Originals. To kolejny krok, dzięki któremu serwis ma się stać bardziej atrakcyjny w Polsce, ale dla firmy ma także oznaczać rozwój w Europie ogólnie. Serial składać się będzie z ośmiu odcinków i będzie reżyserowany przez Agnieszkę Holland, Katarzynę Adamik, Olgę Chajdas oraz Agnieszkę Smoczyńsk. Wśród aktorów zobaczymy natomiast między…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję