r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix 9.7.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Netflix to obecnie najpopularniejsza na świecie usługa VOD. Seriale i filmy dostępne oferowane przez firmę można oglądać zarówno w telewizorach i na komputerach, jak też za pomocą aplikacji mobilnych. Jedną z nich przygotowano na system iOS.

Galeria programu

Za pomocą Netflix możemy oglądać streamowane filmy i seriale, m.in. House of Cards lub Breaking Bad. W zależności od posiadanego abonamentu, możemy wyświetlać materiały filmowe na maksymalnie czterech urządzeniach, w tym na iPhone'ach i iPadach. Im wyższy abonament, tym lepsza jakość prezentowanych filmów, najwyższa to UltraHD. Netflix pozwala też dostosowywać treści przypisane do danego konta dla kilku różnych osób. Przykładowo, jeśli do konta dodamy nasze dziecko i zaznaczymy, że ogląda ono głównie bajki (np. Barbie), wówczas po wybraniu profilu dziecka jako polecane filmy wyświetlą się głównie kreskówki oraz filmy właśnie dla dzieci.

Aplikacja Netflix na iOS jest bezpłatna, pozwala wybrać i opłacić abonament miesięczny za korzystanie z usługi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix w końcu offline! Pobieranie możliwe, ale tylko w aplikacjach mobilnych

20
OPROGRAMOWANIE 30.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wobec Netfliksa można mieć wiele zarzutów, jednak każdy, kto skorzystał choćby tylko z darmowego okresu próbnego, zdaje sobie sprawę, że tkwi w nim ogromny potencjał. Wśród dotychczasowych funkcji brakowało jednak jednej, co wyjątkowo często wytykali sami jej użytkownicy: Netflix wymagał do oglądania dostępnych tam treści ciągłego połączenia z Siecią. Ale to się właśnie zmieniło. Na blogu usługi ukazał się już komunikat o udostępnieniu możliwości pobierania filmów i seriali. Odtąd nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by pobrać odcinek ulubionego serialu, a następnie obejrzeć go już bez…

Netflix w końcu dostępny po polsku. Wkrótce także więcej rodzimych produkcji

41
INTERNET 20.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nadeszła w końcu chwila wyczekiwana przez użytkowników Netfliksa już od momentu oficjalnej premiery w naszym kraju, czyli od stycznia. Po dziewięciu miesiącach otrzymaliśmy bowiem polską wersję językową interfejsu tej najpopularniejszej usługi wideo na żądanie. A to tylko jedno z pól, na których amerykański serwis chce integrować się z polskimi widzami. Wprowadzenie polskiej wersji językowej nie jest pierwszym etapem dostosowywania Netfliksa do lokalnych warunków. Na początku czerwca Polacy zyskali możliwość opłacania usługi w złotówkach. Kwoty zostały przeliczone i zaokrąglone (kolejno 34…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.