r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix 9.51.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Netflix to obecnie najpopularniejsza na świecie usługa VOD. Seriale i filmy dostępne oferowane przez firmę można oglądać zarówno w telewizorach i na komputerach, jak też za pomocą aplikacji mobilnych. Jedną z nich przygotowano na system iOS.

Galeria programu

Za pomocą Netflix możemy oglądać streamowane filmy i seriale, m.in. House of Cards lub Breaking Bad. W zależności od posiadanego abonamentu, możemy wyświetlać materiały filmowe na maksymalnie czterech urządzeniach, w tym na iPhone'ach i iPadach. Im wyższy abonament, tym lepsza jakość prezentowanych filmów, najwyższa to UltraHD. Netflix pozwala też dostosowywać treści przypisane do danego konta dla kilku różnych osób. Przykładowo, jeśli do konta dodamy nasze dziecko i zaznaczymy, że ogląda ono głównie bajki (np. Barbie), wówczas po wybraniu profilu dziecka jako polecane filmy wyświetlą się głównie kreskówki oraz filmy właśnie dla dzieci.

Aplikacja Netflix na iOS jest bezpłatna, pozwala wybrać i opłacić abonament miesięczny za korzystanie z usługi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Super Netflix: przeglądarkowe rozszerzenie wyciśnie z Netfliksa ostatnie soki

20
OPROGRAMOWANIE 15.01.2018 | Maciej Olanicki (b.munro)

Netflix jest usługą dość prymitywną, jeśli chodzi o konfigurację – na dobrą sprawę bez dostępu do konsoli nie wiadomo nawet w jakiej jakości strumieniowane są materiały. Dostępne jest jednak rozszerzenie, które oddaje w ręce użytkowników wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym Netfliksa można dostosować do własnych potrzeb – jest to dostępny na przeglądarkę Google Chrome Super Netflix. Wstępnej konfiguracji rozszerzenia Super Netflix można dokonać po kliknięciu jego ikony wyświetlanej w interfejsie Google Chrome. Można tam ustawić maksymalną przepływność strumieniowanego filmu czy serialu…

Netflix zapłaci użytkownikom za przygotowanie napisów, także polskich

48
INTERNET 31.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Liczne są w Polsce opinie, że usługi streamingowe, na czele z Netfliksem, są w rodzimych warunkach zbyt kosztowne. O ile w przypadku na przykład usług muzycznych oferta wydaje się uczciwa, tak dostęp do filmów i seriali w rozdzielczości 480p w cenie 34 złotych jest dla wielu mało atrakcyjny. Może się to jednak zmienić w najbliższej przyszłości. I nie chodzi tu niestety o to, że Netflix będzie tańszy. Możliwe będzie za to... zarobienie na usłudze. Uruchomiono bowiem program Netflix Hermes, dzięki któremu użytkownicy mogą tłumaczyć napisy do filmów i seriali i otrzymywać za to wynagrodzenie. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.