Nowa gra Need for Speed dopiero w 2015 roku. Ghost Games robi Underground?

Strona głównaNowa gra Need for Speed dopiero w 2015 roku. Ghost Games robi Underground?
07.05.2014 10:48

Electronic Arts znane jest z regularnego wypuszczania kolejnych odsłon swoich serii gier i FIFA nie jest tutaj jedynym przykładem. Może niektórzy nie są tego świadomi, ale już od 2002 roku w mniej więcej równych odstępach czasu dostajemy także kolejne Need for Speed. Na próżno jednak wypatrywać premiery następnej części wyścigowej sagi w najbliższym czasie, choć byłaby na to najwyższa pora. Odpowiedzialne za nią Ghost Games postanowiło zrobić sobie w tym roku nieoczekiwanie przerwę do przyszłego.

bEihWYUl
350107861285758913

No, może nie jest to takie zupełne zaskoczenie, bo pierwsze dzieło studia wywodzącego się z Criterion Games, czyli Need for Speed: Rivals, wbrew przedpremierowym zapewnieniom okazało się produkcją zaledwie przeciętną. Mimo wszystko twórcy dziękują wszystkim tym, którzy nabyli ich projekt i zagrywają się w niego po dziś dzień, obiecując im (a także, o ile nie przede wszystkim, tym zawiedzionym), że następna samochodówka będzie spełnieniem ich marzeń. O czym zaś marzą fani Need for Speed?

Z uwagi na powracanie w niedawnych grach do przeszłości (Hot Pursuit, Most Wanted), naturalnie na szczycie listy najbardziej pożądanych produkcji u wielu graczy, troszkę poniżej nowego Porsche Unleashed, widnieje zapewne podkreślony czerwonym flamastrem NfS: Underground. Co prawda Ghost Games wypowiadało się, iż pociągnięcie tematu to nie jest taka prosta sprawa, ale jednak mimo wszystko chyba możemy zacząć trzymać kciuki. Trwają zaawansowane prace nad naszą kolejną grą i pragniemy coś wam obiecać: posłuchamy was. Damy wam grę, której chcieliście. Będzie to gra, na jaką zasługujecie, lecz zajmie nam ona trochę czasu — nęcą nas twórcy.

bEihWYUn

Wspominają co prawda o niezwykle innowacyjnej odsłonie serii, opartej niemniej na znanym i wyczekiwanym, jak zakładają, fundamencie. Nie zamykają się jednak na cztery spusty, by w samotności pracować nad projektem, ale mają zamiar często komunikować swoje następne kroki społeczności graczy, by z nią przygotować pozycję naprawdę wielką. Zapewne jakiś zwiastun kolejnego Need for Speed ujrzymy podczas zbliżającego się wielkimi krokami E3. Wtedy już wszystko będzie jasne...

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEihWYVj