Nowa kieszonkowa konsola New 2DS XL: niespodzianka od Nintendo

Nowa kieszonkowa konsola New 2DS XL: niespodzianka od Nintendo

Nowa kieszonkowa konsola New 2DS XL: niespodzianka od Nintendo
28.04.2017 13:01

Nadal żyjemy premierą Nintendo Switch, konsoli mającej połączyć świat grania mobilnego ze stacjonarnym. Oczekujemy na informacje o nowościach jakie trafią na tę konsolę, a tu nagle Nintendo robi niespodziankę i zapowiada nową konsolę kieszonkową – New 2DS XL.

Konsola New 2DS XL posiada wybrane funkcje z New 3DS, jak C-stick, czytnik NFC kompatybilny z figurkami Amiibo. Dostajemy również dodatkową moc obliczeniową, ale zabrakło chociażby grafiki 3D. Nową konsolę można więc uznać za swojego rodzaju okrojoną, budżetową wersję 3Ds

Ze względu na składaną obudowę, duże wyświetlacze i samą konstrukcję, nowa konsola może kojarzyć się 3DS XL. Dokładniej to z mniejszą, bardziej elegancką i jej nowocześniejszą wersją. Z pewnością konsolce nie można odmówić uroku, prezentuje się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że pod względem jakości wykonania, wypadnie lepiej od Switcha.

Wspomniana wyżej dodatkowa moc obliczeniowa, posłuży do odpalenia gier, które zostały wydane na wyłączność dla 3DS. Nintendo obiecuje bogatą bibliotekę gier, a już w dniu amerykańskiej premiery, dostaniemy Hey Pikmin! i Miitopia.

Obraz

Nintendo New 2DS XL na amerykańskim rynku pojawi się już 28 lipca, w cenie 149,99 dolarów. Będzie więc tańsza o około 50 dolarów od New 3DS XL i o około 70 dolarów droższa niż 2DS. Jeszcze przed premierą w Stanach Zjednoczonych, 2DS XL pojawi się w Japonii – 13 lipca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)