Nowa Opera 45 Reborn – sprawdzamy największe nowości

Nowa Opera 45 Reborn – sprawdzamy największe nowości

Nowa Opera 45 Reborn – sprawdzamy największe nowości
Krzysztof Fiedor
10.05.2017 16:41

O premierze nowej Opery informowaliśmy już dzisiejszego ranka. Zainteresowanie nową odsłoną przeglądarki jest spore: nic dziwnego, to trzecia pod względem popularności przeglądarka w Polsce. Według naszych statystyk 8% internautów odwiedza dobreprogramy właśnie z Opery. Nowy interfejs to największa zmiana, jednak nie jedyna. W materiale prezentujemy kilka innych istotnych nowości. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Największą nowością są zintegrowane z przeglądarką komunikatory Messenger, Whatsapp i Telegram. To ogromne ułatwienie dla osób korzystających z tego typu aplikacji podczas przeglądania internetu. Teraz praktycznie cały czas możemy mieć otwarte okno komunikatora, które nie przesłania nam okna przeglądarki.

Kolejna nowość to ciemny motyw, na który czekała większość użytkowników Opery. Zmian jest oczywiście znacznie więcej i nie dotyczą one jedynie interfejsu. Co zostało zmienione, i jak powstawała najnowsza wersja przeglądarki, możecie się dowiedzieć z artykułu Opera Reborn: porozmawiajmy o tym, co można zmienić w przeglądarce. Najnowsza Opera jest dostępna dla Windowsa i macOS-a w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)