Nowa usługa Workspace od Adobe

Nowa usługa Workspace od Adobe

Redakcja
29.03.2010 14:28

Firma Adobe poinformowała za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga o uruchomieniu usługi umożliwiającej tworzenie wirtualnych przestrzeni roboczych. Nowy produkt dostępny jest także za darmo - z ograniczoną funkcjonalnością.

Online Workspaces stworzone przez Adobe ma za zadanie umożliwić współpracownikom znajdującym się w różnych miejscach na świecie dzielenie się dokumentami jakie mogą zostać otwarte i edytowane przez specjalne narzędzia dostępne w trybie online. Co ciekawe, osoba tworząca daną przestrzeń roboczą może ustalić uprawnienia każdego użytkownika, który ją przegląda. Możliwe jest także ograniczanie dostępu jedynie do konkretnych danych. Warto zaznaczyć, że maksymalna wielkość pliku jaki może zostać zamieszczony w Online Workspaces wynosi obecnie 100 megabajtów. Niestety, produkt Adobe nie jest na razie dostępny za pośrednictwem Mobile Access, który został wprowadzony przez tą firmę pod koniec zeszłego roku.

Nowa usługa dostępna jest za darmo, jednak w tym przypadku użytkownicy będą mogli stworzyć tylko jedną przestrzeń roboczą. W dużo lepszej sytuacji są posiadacze kont Acrobat.com Premium Basic (14,99 dolara miesięcznie) oraz Premium Plus (39 dolarów miesięcznie), którzy mają możliwość wejścia w posiadanie odpowiednio 20 oraz nieograniczonej liczby przestrzeni roboczych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)