Nowa wersja Chrome z poprawkami bezpieczeństwa

Nowa wersja Chrome z poprawkami bezpieczeństwa

15.09.2010 16:42

Google wydał aktualizację swojej przeglądarki internetowej Chrome do wersji 6.0.472.59. Wprowadza ona poprawki związane z bezpieczeństwem programu.

Aktualizację udostępniono zarówno dla stabilnej wersji przeglądarki, jak i wydań beta. Głównym jej zadaniem jest eliminacja krytycznego błędu występującego w wersji programu dla Mac OS X. Pojawiły się też poprawki dla pozostałych wydań Chrome. Usunięto luki o wysokim zagrożeniu dla bezpieczeństwa programu. W związku z polityką firmy Google nie ujawniono, czego konkretnie dotyczył błąd wykryty w wersji przeglądarki dla Mac OS X.

Aktualizacja ze względu na eliminację wykrytych błędów jest polecana wszystkim użytkownikom przeglądarki. Chrome 6 wydano w drugą rocznicę powstania przeglądarki, na początku tego miesiąca. Pojawiło się wtedy kilka nowych rozwiązań jak mechanizm automatycznego wypełniania formularzy czy usunięcie protokołu http:// z paska adresowego. Programiści przebudowali też nieco menu przeglądarki.

Najnowsze wydanie przeglądarki Chrome 6 można pobrać z naszego vortalu. Dostępne są wersje dla Windowsa, Mac OS X i Linuksa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)