Nowe czerwone iPhone'y i akcesoria z serii RED trafiają do sprzedaży

Nowe czerwone iPhone'y i akcesoria z serii RED trafiają do sprzedaży09.04.2018 15:10
Nowe czerwone iPhone'y i akcesoria z serii RED trafiają do sprzedaży

W ofercie Apple oprócz urządzeń w podstawowych wersjach kolorystycznych, których pełna paleta najczęściej prezentowana jest już w dniu premiery sprzętu, z czasem pojawiają się produkty z linii (RED). Do tego grona dołączyły właśnie najnowsze iPhone’y.

Inicjatywa Product RED została zapoczątkowana w styczniu 2006 roku w czasie Światowego Forum Gospodarczego. Inicjatorem jest m.in. wokalista słynnego zespołu U2, Bono. Celem jest zbiórka pieniędzy na walkę z AIDS, gruźlicą i malarią. Do akcji dołączyła także firma Apple, która początkowo zaoferowała specjalną linię iPodów, charakteryzujących się czerwoną kolorystyką. Obecnie inicjatywą objęte jest więcej urządzeń z Cupertino, w tym iPhone’y.

Do wcześniej sprzedawanych produktów (RED), dołączyły właśnie najnowsze iPhone’y – model 8 i 8 Plus. Na tle podstawowych wersji, wyróżniają się kolorem obudowy. Oprócz czerwonego koloru nie wprowadzają jednak innych zmian.

350245033565579201

Ceny nie zostały podniesione względem zwykłych wersji. Zamówienia na wybranych rynkach będzie można składać już jutro. Co ciekawe, zabrakło czerwonej wersji jubileuszowego iPhone'a X. Dla użytkowników najdroższego iPhone'a przygotowane zostało natomiast skórzane etui (PRODUCT)RED iPhone X Leather Folio za 99 dolarów.

350245033565710273

Apple już od 11 lat współpracuje z inicjatywą (RED), wspierając program walki z HIV/AIDS. Firma przekazała już ponad 160 mln dolarów, które zostały przeznaczone na doradztwo, badania i leki. W ofercie (RED) dostępne są iPhone’y, etui na iPhone’y czy paski do Apple Watcha.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)