Nowe Endomondo dla Androida — motywacja do spalania kalorii

Nowe Endomondo dla Androida — motywacja do spalania kalorii

10.07.2012 16:01

Endomondo to sieć społecznościowa nastawiona na aktywnych użytkowników — biegaczy, rowerzystów, miłośników chodzenia, kajakarstwa czy jazdy na rolkach. Na podstawie danych z odbiornika GPS smartfona aplikacja Endomondo mierzy przebyty dystans i udostępnia dane do porównania na portalu. Zabawa w sam raz na lato, kiedy więcej wychodzimy z domu.

Nowa aplikacja Endomondo dla Androida dołączy do kolekcji aplikacji wizualnie przygotowanych dla Androida 4.0, ale nowy interfejs nie jest jedyną zmianą. Przede wszystkim przed pełnym zatrzymaniem aplikacji można skorzystać z „pauzy”, dzięki czemu użytkownicy przestaną przez przypadek kończyć swoje sesje sportowe. Ekran historii ćwiczeń pozwala na przeglądanie dystansu, czasu ćwiczeń i spalonych podczas ćwiczeń kalorii i radzi sobie również z dniami, podczas których ćwiczyliśmy więcej niż raz, odświeżony został również widok pojedynczych sesji i system oceniania ścieżek, obserwowania znajomych i rekordów, co pozwala lepiej wybierać miejsce do spalania kalorii.

Obserwowanie znajomych jest łatwiejsze, ćwiczenia przyjemniejsze, więc jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej motywacji do spalania kalorii, warto zainteresować się tą aplikacją. Poza wersją dla Androida dostępne są również aplikacje dla iPhone'a, BlackBerry i Windows Phone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)