Nowe GG na telefony z Javą, prawie jak dla smartfonów

Nowe GG na telefony z Javą, prawie jak dla smartfonów

04.06.2012 15:27, aktualizacja: 04.06.2012 16:39

Firma GG Network udostępniła właśnie nową wersję komunikatora GG na nieśmiertelne telefony Nokia Series 40. Tym samym Javowy klient GG dla jednej z najpopularniejszych platform mobilnych na świecie dogonił możliwościami inne wersje.

Wygląd i możliwości nowego GG dla Series 40 przypomina wersje dla smartfonów, choć ma oczywiście pewne ograniczenia wynikające chociażby z rozmiaru ekranu tych modeli. Aplikacja umożliwia swobodne prowadzenie rozmów, zarządzanie listą kontaktów, przeszukiwanie katalogu publicznego, a także korzystanie z wbudowanej poczty i przeglądanie archiwum rozmów.

Ważną cechą aplikacji jest synchronizacja ustawień z innymi wersjami klienta, dzięki czemu zawsze pod ręką mamy aktualne rozmowy z historią, listę przesłanych plików i ostatnio otrzymane odnośniki. Daje to posiadaczom prostszych telefonów Nokii możliwość kontynuowania rozmowy po wyjściu z domu, tak samo, jak mogą to robić użytkownicy GG na Androidzie, iOS czy Symbianie. Z mobilnego GG na wymienionych platformach korzysta już w sumie ponad milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

GG na telefony Series 40 można pobrać ze sklepu Nokii na komputer lub bezpośrednio na telefon (store.ovi.mobi/content/279382).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)