Nowe Humble Bundle z GRID 2, DiRT 3 i Colin McRae Rally

Nowe Humble Bundle z GRID 2, DiRT 3 i Colin McRae Rally

Nowe Humble Bundle z GRID 2, DiRT 3 i Colin McRae Rally
25.11.2015 17:38, aktualizacja: 25.11.2015 18:57

W serwisie Humble Bundle ruszyła kolejna promocja, tym razem w naprawdę niskiej cenie możemy nabyć produkcje od Codemasters. Na liście znajdziemy świetne tytuły, zadowoleni powinni być przede wszystkim miłośnicy wirtualnych wyścigów, chociaż inne osoby też znajdują coś dla siebie.

Już za minimum dolara dostaniemy 6 produkcji. Osoby lubiące zasiąść za kierownicą wirtualnych, szybkich samochodów z pewnością sięgną po 3 gry – GRID 2 z dodatkiem Drift Pack, DiRT Showdown, a także po Colin McRae Rally. Te trzy produkcje otrzymamy w pakiecie z Overlord, Operation Flashpoint Complete: Dragon Rising i Red River oraz z Hospital Tycoon.

350169630297581505

Jeśli zdecydujemy się wydać więcej niż średnia wpłat, czyli obecnie 5,48 dolarów, to oczywiście dostaniemy kolejne gry. W skład tej droższej paczki wchodzą dodatkowo GRID: Autosport z dodatkiem Road & Track Car Pack, Overlord II, Overlord Raising Hell oraz GRID 2 Spa- Francorchamps Track Pack. To nie koniec, lista ma zostać zwiększona o jeszcze nieujawnione gry.

Osoby, które wydadzą 15 dolarów, to do wszystkich wcześniej wymienionych gier, dostaną jeszcze DiRT 3 Complete Edition, GRID 2: All In DLC Pack i GRID Autosport Season Pass.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)