Nowe ikonki POI w AutoMapie zaprojektowane dla dużych ekranów

Nowe ikonki POI w AutoMapie zaprojektowane dla dużych ekranów22.10.2015 17:36
Nowe ikonki POI w AutoMapie zaprojektowane dla dużych ekranów

W AutoMapie wprowadzony został nowy system identyfikacjiwizualnej dla Użytecznych Punktów (POI). Nowe ikonki zostały dostosowane do ekranów wysokiej rozdzielczości, a ponadto wizualnie porządkują identyfikację obiektów na mapie.

Kolory jednoznacznie określają, z jakim typem obiektu mamy do czynienia. Przyzwyczajonym do nich użytkownikom będzie dzięki temu łatwiej odnaleźć je na mapie także podczas rutynowego jej przewijania.

350144627799779265

W AutoMapie znajduje się ponad 750 tysięcy UżytecznychPunktów i trochę porządku tej liście nie zaszkodzi. W nowejidentyfikacji wizualnej wszystkie Użyteczne Punkty pogrupowanezostały w trzy kategorie z odpowiednio dopasowanym kolorem.

  • Obiekty związane z pomiarem prędkości (a więc radary, fotoradary,informacje o autach z wideorejestratorami, punkty kontroli orazodcinkowe pomiary prędkości) są oznaczone na czerwono.
  • Miejsca, w których należy zachować szczególną ostrożność, w tymprzejazdy kolejowe, niebezpieczne miejsca, czarne punkty czy teżodcinki objęte robotami drogowymi, wyświetlane są na żółto.
  • Informacje, które są przydatne podczas podróży lub przeglądaniumapy (m.in miejsca związane z rozrywką, aktywnością, finansami,gastronomią czy handlem) prezentowane są na niebiesko.

Nowe ikony POI trafiły już do użytkowników AutoMapy dla systemuAndroid, a wkrótce pojawią się również w AutoMapie dla Windowsa oraz iOS.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)