Nowe modele słuchawek Mee Audio, które sprawdzą się na siłowni

Nowe modele słuchawek Mee Audio, które sprawdzą się na siłowni
Jan Mentel

20.12.2017 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Mee Audio wprowadziła na polski rynek dwa nowe modele dokanałowych słuchawek Bluetooth. Pierwszym z nich jest Mee Audio N1, które zostały wykonane ze stopów lekkich metali.Zaprezentowano także nieco tańsze Mee Audio X5 – zgodnie z obietnicami producenta, mają oferować głęboki bas oraz pojemną baterię.

Mee Audio N1 dzięki metalowej konstrukcji sprawdzą się zarówno w trudnych warunkach, jak i w codziennym użytku. By zwiększyć komfort, słuchawki zostały wyposażone w nieplączący się przewód, a samą obudowę pilota specjalnie zwężono. W niej również umieszczono mikrofon. Przyciski funkcyjne kontrolera pozwalają na odbieranie rozmów czy zmianę poziomu głośności.

Obraz

Wbudowany akumulator umożliwia do 8 godzin słuchania muzyki, z kolei czas czuwania wynosi 180 godzin. Jak informuje producent, dzięki szybkiemu ładowaniu, baterię napełnimy w 2 godziny. Konstrukcja jest również stosunkowo lekka, gdyż waży 19 gramów. Co więcej, moduł Bluetooth 4.0 obsługuje do 2 urządzeń jednocześnie. Słuchawki dostępne są w cenie 249 zł.

Mee Audio X5 są nieco tańsze, bo kosztują 169 zł. Podobnie jak w przypadku modelu N1 jest to również urządzenie o sportowym charakterze. Dzięki 10 mm przetwornikom oferują głęboki bas, zachowując przy okazji bardzo kompaktowe rozmiary. Jak informuje producent, są to najmniejsze i zarazem najlżejsze słuchawki w całym portfolio Mee.

Obraz
Obraz

Wbudowany akumulator umożliwia 6,5 godziny słuchania muzyki. Słuchawki zostały wyposażone w moduł Bluetooth 4.2, który umożliwia na podłączenie 2 urządzeń w tym samym czasie. Oczywiście wbudowany kontroler pozwala na zmianę głośności oraz, gdy do słuchawek podłączony jest smartfon, odbieranie połączeń przychodzących.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także