Nowe Pokemony tylko z jajek, Niantic szuka sposobów na przypomnienie o Pokemon GO

Nowe Pokemony tylko z jajek, Niantic szuka sposobów na przypomnienie o Pokemon GO

Nowe Pokemony tylko z jajek, Niantic szuka sposobów na przypomnienie o Pokemon GO
13.12.2016 15:32, aktualizacja: 13.12.2016 16:35

Czasy świetności Pokemon GO ma już za sobą, liczba pobrańspadła o rzędy wielkości, nie widzi się też już tylu ludzi zesmartfonami kręcącymi się w okolicach popularnych pokestopów.Szukając jakiegoś niekłopotliwego rozwiązania Niantic zapowiadałod kilku miesięcy, że zacznie dodawać nowe Pokemony. Słowadotrzymał: wczoraj pojawiły się dwa nowe: Togepi oraz Pichu. Czyjednak samo oferowanie graczom nowych kieszonkowych potworów dozłapania może sprawić, że gra stanie się bardziej interesująca?

Do nowych Pokemonów producent gry podszedł dość pragmatycznie.Nie są do złapania, lecz do wyinkubowania z jajek, co zdaniemwielu graczy ma służyć do zapłacenia za dodatkowe inkubatory (gręzaczyna się z jednym darmowym inkubatorem, ale dodatkowe musimy kupić, płacąc pokecoinami).

Pokémon GO - More Pokémon are here!

Jak Pokemona wykluć z jajka – przeczytacie w naszymporadniku. Dopiero wtedy będziecie mogli dodać je do swojegoPokedexa. Niestety nie wiadomo, jakie dystanse należy przebyć zjajem, by uzyskać nowe potworki.

Dodatkowo ogłoszono możliwość złapania specjalnej świątecznejedycji słynnego Pikachu. Różni się od zwykłej czerwonączapeczką Mikołaja. Tych świątecznych akcentów jest chybawięcej, ekran ładowania gry też został odpowiednio dostosowany.

W ciągu kolejnych miesięcy będą pojawiały się kolejnePokemony, do złapania wspomnianych Togepi i Pichu, jak równieżświątecznego Pikachu nie trzeba niczego aktualizować, zmianywprowadzono po stronie serwera, są one kompatybilne z obecnymiwersjami klienta.

Aktualne wersje Pokemon GO znajdziecie w naszej bazieoprogramowania, w wersjach dla Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)