Nowości od Xiaomi: phablet, który zmieści się w kieszeni i opaska Mi Band 2

Nowości od Xiaomi: phablet, który zmieści się w kieszeni i opaska Mi Band 2

Nowości od Xiaomi: phablet, który zmieści się w kieszeni i opaska Mi Band 2
25.04.2016 16:48

Mimo że Xiaomi wciąż nie poinformowało o swojej strategii na ekspansję na rynki europejskie czy amerykański, to kolejne zaprezentowane przez chińskiego producenta urządzenia wywołują ogromne zainteresowanie. Dziś wiemy już więcej o dwóch produktach, o jakie zostanie wzbogacone portfolio Xiaomi: phablecie Mi Max oraz opasce Mi Band 2.

Na forum miui.com udostępniono pierwsze informacje na temat Mi Max oraz podgrzewającą atmosferę grafikę prezentującą smartfon. Wiadomo jednak wciąż niewiele ponad fakt, że Xiaomi zdecydowało się na produkcję phableta. Przekątna wyświetlacza zastosowanego w Mi Max będzie miała najpewniej długość 6,4 cala.

350176088837875649

Na załączonej do wpisu grafice widać jednak, że umieścić urządzenie będzie można w kieszeni. Nie powinno być to zaskoczeniem: podczas testów phabletu Lenovo PHAB Plus przekonaliśmy się, że w spodniach można nosić z powodzeniem smartfona nawet o 0,4 cala większego, niż nowość od Xiaomi. Niewiele wciąż wiadomo o specyfikacji technicznej, choć zbliżone do Mi5 wzornictwo ma sugerować, że w Mi Max znajdzie się Snapdragon 820.

Kolejnym nowym urządzeniem ma być druga odsłona smartopaski od Xiaomi, Mi Band 2. Jak informuje Android Central, na swoim nadgarstku zaprezentował go sam szef korporacji, Lei Jun. Ponadto, że Mi Band 2 będzie posiadało wyświetlacz, fizyczny przycisk oraz gumowy pasek, wiadomo jednak jak dotąd niewiele.

350176088838072257

Mimo że w Europie kojarzymy Xiaomi przede wszystkim ze smartfonami, to pierwsza odsłona Mi Band była na chińskim rynku prawdziwym hitem, przede wszystkim za sprawą ceny, która wyniosła równowartość zaledwie 15 dolarów. W tej cenie otrzymujemy wbudowany krokomierz czy miernik tętna.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)