Nowości w World of Tanks: pierwszy włoski czołg i specjalne wyzwanie

Nowości w World of Tanks: pierwszy włoski czołg i specjalne wyzwanie

Worldoftanks.eu
Worldoftanks.eu
12.04.2018 12:37, aktualizacja: 12.04.2018 12:47

Do świetnej gry online World of Tanks zawitają czołgi z kolejnego kraju. W ciągu trwającego 2 tygodnie wydarzenia specjalnego będzie można zdobyć do swojej kolekcji włoski czołg Progetto M35 MOD 46.

By zdobyć nagrodę w postaci włoskiego czołgu, gracze muszą wykonać wszystkie zadania z wydarzenia specjalnego, znanego jako „Włoskie Wyzwanie”. Wyzwanie rusza jutro w południe i potrwa do 27 kwietnia, mamy więc na to 2 tygodnie. W jego skład wchodzi 10 misji bojowych.

W każdej z misji będzie można wybrać jeden z dwóch typów zadań. „Wyścig wytrzymałości” polega na zdobyciu pewnej liczby punktów doświadczenia pojazdem przynajmniej VI poziomu. Wyniki będą się liczyć tylko dla graczy z pierwszej dziesiątki w drużynie po zakończeniu bitwy. Jednak nie ma znaczenia, czy będzie to zwycięska drużyna. Drugim sposobem na zdobycie Progetto M35 jest „Podnoszenie poprzeczki”, dostępne tylko dla maszyn poziomu X. Gracze muszą zdobywać konkretne medale. Ta metoda wydaje się szybsza, ale jest bardziej skomplikowana.

Italian Challenge: Win the Progetto M35 mod 46

Włoski czołg będzie można też kupić i warto zaznaczyć, że każde z wypełnionych zadań obniża jego cenę o 10%, więc i tak warto próbować swoich sił.

Progetto M35 MOD 46 to średni czołg poziomu VIII. Jego pojawienie się w grze rozpoczyna rozbudowę kolejnej gałęzi technicznej. Maszyny z Włoch wyróżniają się nietypową mechaniką w postaci systemu doładowywania. W przeciwieństwie do typowych „magazynków”, tu pociski ładowane są jeden po drugim, a nie w pakietach po kilka, a czas ładowania jest różny dla różnych pocisków. Kierując tą maszyną warto zaczekać na załadowanie drugiego albo trzeciego pocisku przed rozpoczęciem ostrzału. Jeśli chodzi o pancerz czy zwrotność, włoska maszyna nie jest zbyt interesująca. To pozostawia spore pole do popisu jej rodakom, którzy zostaną wprowadzeni do gry w przyszłości.

By zagrać w świetną grę wojenną World of Tanks wystarczy przejść na stronę dobregry.pl. Gra jest dostępna za darmo. Wystarczy założyć konto, by przenieść się na pole bitwy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)