Nowy ACDSee Video Studio: łatwy montaż filmów 4K i nagrywanie ekranu

Nowy ACDSee Video Studio: łatwy montaż filmów 4K i nagrywanie ekranu

29.05.2018 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie została wydana nowa wersja programu ACDSee Video Studio 3, służącego do montażu filmów i nagrywania ekranu. Programem tym warto się zainteresować, gdyż jest intuicyjny i daje bardzo dobre możliwości w rozsądnej cenie i może zastąpić dwa inne produkty – narzędzie do nagrywania pulpitu i do nieliniowej edycji wideo.

W wersji 3 ACDSee Video Studio znajdziemy sporo nowości względem wersji 2. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na nowe możliwości ścieżek audio, wideo, tekstowych i z obrazami, które nareszcie są niezależne od typu mediów, jakie na nich umieścimy. Dzięki temu więcej energii można włożyć w proces twórczy, nie przejmując się sortowaniem mediów. Jednym kliknięciem możemy oddzielić dźwięk od obrazu w klipie źródłowym i manipulować głośnością dźwięku. Równie szybko można nakładać filtry wizualne na ścieżki wideo i z obrazem statycznym.

Obraz

Podczas pracy można tworzyć hierarchię ścieżek, zachowujących się zupełnie jak warstwy w programie graficznym. Mamy do dyspozycji nawet różne tryby mieszania obrazu.

Obraz

Podczas tworzenia filmu można włączyć podgląd z możliwością dopasowania rozmiaru. ACDSee Video Studio 3 ma też możliwość lepszego dopasowania parametrów eksportowanego filmu niż poprzednia wersja. Można dopasować osobno obraz i dźwięk, w tym rozmiar ramek, bitrate i kodeki. Od tej wersji można też tworzyć filmy 4K.

ACDSee Video Studio 3 znajdziecie w naszej bazie programów. Dostępna jest darmowa wersja próbna. Pełną wersję można mieć za 80 dolarów „na zawsze” lub za 30 dolarów rocznie na 1 PC.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)