Nowy Ferro Backup System – jeszcze łatwiejsze przywracanie systemu operacyjnego

Nowy Ferro Backup System – jeszcze łatwiejsze przywracanie systemu operacyjnego

Nowy Ferro Backup System – jeszcze łatwiejsze przywracanie systemu operacyjnego
04.09.2018 19:17

Polska firma Ferro Software wydała nową wersję programu Ferro Backup System 5.5, służącego do sieciowej archiwizacji danych. Nowa wersja wprowadza liczne usprawnienia w zakresie zdalnej administracji zdalnymi komputerami.

Ferro Backup System to polskie rozwiązanie do zapisywania i przywracania kopii zapasowych oraz archiwizacji danych w sieciach. Pozwala zapisywać kopie zapasowe serwerów, stacji roboczych i komputerów przenośnych, pracujących pod kontrolą systemów Windows, Linux i macOS. Program jest rozwijany już ponad 10 lat i cieszy się dobrą opinią, a przy tym jest przystępnie wyceniony. Dzięki korzystnemu stosunkowi możliwości do ceny zyskał uznanie wśród informatyków zarządzających średniej wielkości sieciami komputerowymi. Aktualnie z programu Ferro Backup System korzystają znane polskie firmy i instytucje, w tym Politechnika Wrocławska, Tymbark, Komputronik, Lotos, Dr. Irena Eris, Lasy Państwowe i wiele innych.

Ferro Backup System w wersji 5.5 automatyzuje proces odzyskiwania systemu operacyjnego. Administrator musi tylko wskazać komputer docelowy, dysk idatę, aby przywrócić stan komputera na dany dzień. Program automatycznie sformatuje partycję systemową i odtworzy system operacyjny oraz plikiużytkownika. Wspierane są systemy operacyjny Windows od edycji XP do najnowszego Windowsa 10 oraz systemy serwerowe od Windows Server 2003 do 2016.

  • widok zdalnej archiwizacji
  • widok replikacji kopii zapasowych
[1/2] widok zdalnej archiwizacji

Wersja 5.5 programu przynosi usprawnienia w zdalnym zarządzaniu komputerami, jak wyświetlanie szczegółowych informacji i partycjach i dyskach, a także rozmiary zarchiwizowanych folderów. Program dostosowuje się też do pracy z najnowszymi wydaniami Hyper-V Microsoftu, VMWare ESX, ESXi i vCenter. Naprawiono też kilka znanych błędów, występujących w starszych wersjach programu.

Ferro Backup System dostępny jest w pakietach. Cena najmniejszego pakietu, który pozwala archiwizować dane z 5 komputerów, wynosi 490 zł. W naszej bazie znajdziecie wersję próbną programu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)