Nowy IObit Driver Booster wskaże sterowniki specjalnie dla graczy

Nowy IObit Driver Booster wskaże sterowniki specjalnie dla graczy

Nowy IObit Driver Booster wskaże sterowniki specjalnie dla graczy
13.09.2018 22:48, aktualizacja: 13.09.2018 23:03

Dostępny jest już Driver Booster 6 – nowe wydanie popularnego programu, ułatwiającego aktualizowanie sterowników w systemie Windows.

Driver Booster to program, który jest w stanie automatycznie znaleźć nieaktualne, wadliwe albo brakujące sterowniki w systemie. Nowa wersja programu znacznie rozszerza bazę dostępnych sterowników i kładzie szczególnie silny nacisk na sprzęt dla graczy i wyciskanie z niego jak najwięcej. Proces aktualizowania może być przeprowadzony automatycznie, na przykład gry komputer nie jest używany. Ponadto program zawiera narzędzia pomagające przywrócić system do wcześniejszego stanu, zapoznać się z informacjami o systemie i naprawić niektóre popularne problemy.

Wersja 6 programu jest w stanie zaktualizować automatycznie ponad 3 miliony sterowników i komponentów, które przeszły testy Microsoft WHQL i wewnętrzne testy firmy IObit, co ma zagwarantować ich jakość i bezpieczeństwo. W tym znajdują się zupełnie nowe zestawy sterowników Game Ready, kierowane specjalnie dla graczy i zapewniające długie godziny stabilnego grania. Nowy moduł Boost zaś pozwala jednym kliknięciem uzyskać maksymalną wydajność podczas grania.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mniejsze zmiany obejmują przyspieszony mechanizm skanowania w poszukiwaniu nowych sterowników i ulepszenia w aktualizowaniu sterowników dźwięku, w tym narzędzia Fix No Sound, rozwiązującego ewentualne problemy. Analogiczne narzędzie Fix Network Failure jest łatwiejsze w obsłudze. Ponadto poprawiony został interfejs programu, skórki, system kopii zapasowych i prezentacja rozwiązań problemów ze sterownikami.

Najnowszą wersję Driver Boostera znajdziecie w naszej bazie programów. Program działa na wersjach Windowsa od XP do najnowszego Windowsa 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)