Nowy Launcher 10: Android może teraz jeszcze lepiej udawać Windowsa Mobile

Nowy Launcher 10: Android może teraz jeszcze lepiej udawać Windowsa Mobile

Nowy Launcher 10: Android może teraz jeszcze lepiej udawać Windowsa Mobile
Oskar Ziomek
02.07.2018 13:08

Użytkowników stęsknionych za interfejsem Windowsa Mobile, a dziś korzystających najpewniej z Androida, powinien zainteresować Launcher 10, który otrzymał niedawno sporą aktualizację. Aplikację przybliżał Wam już kilka miesięcy temu Adam, ale od tamtego czasu wiele się w niej zmieniło. Dużo zmian pojawiło się w zakresie personalizacji, dzięki czemu kafelki można teraz jeszcze lepiej dopasowywać nie tylko do konkretnych aplikacji i widżetów, ale po prostu do własnego gustu.

Nowością jest między innymi możliwość swobodnego wybierania rozmiaru ikon na dowolnych kafelkach oraz dopasowywania ich rozmiaru do szerokości wyświetlacza, jeśli menu ma być wyświetlone w poziomie. Ciekawa jest również nowa opcja dodania marginesu bocznego do ekranu startowego, która rozwiązuje problem częstych dziś, zaokrąglonych rogów wyświetlaczy – odsunięcie kafelków od krawędzi ekranu pozwala uniknąć nienaturalnego odcinania ich rogów podczas przewijania głównego ekranu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto usprawniono działanie żywych kafelków. Dostępne są one co prawda tylko w płatnej wersji aplikacji (za niespełna 30 złotych), ale przez pierwsze dwa tygodnie z ich zalet można korzystać za darmo. Powiadomienia na takich kafelkach zdolne są od teraz wyświetlać grafiki w tle, zaś kafelek kalendarza pokaże nadchodzące wydarzenia tylko z tych kalendarzy, które są ustawione jako widoczne w aplikacji, którą użytkownik wykorzystuje do obsługi swoich kalendarzy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak zwykle przy tego typu sporych aktualizacjach, w aplikacji nie zabrakło także poprawek błędów i nacisku na optymalizację. Program cieszy się dobrymi ocenami w Sklepie Play – ponad 5 tysięcy użytkowników oceniło go średnio na ponad 4 gwiazdki. Warto dać mu szansę, szczególnie, że w wielu aspektach oferuje nawet więcej konfiguracji niż kiedyś Windows Mobile. Launcher 10 na Androida jest oczywiście dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)