Nowy Launcher 10: Android może teraz jeszcze lepiej udawać Windowsa Mobile

Nowy Launcher 10: Android może teraz jeszcze lepiej udawać Windowsa Mobile
02.07.2018 13:08
Nowy Launcher 10: Android może teraz jeszcze lepiej udawać Windowsa Mobile

Użytkowników stęsknionych za interfejsem Windowsa Mobile, a dziś korzystających najpewniej z Androida, powinien zainteresować Launcher 10, który otrzymał niedawno sporą aktualizację. Aplikację przybliżał Wam już kilka miesięcy temu Adam, ale od tamtego czasu wiele się w niej zmieniło. Dużo zmian pojawiło się w zakresie personalizacji, dzięki czemu kafelki można teraz jeszcze lepiej dopasowywać nie tylko do konkretnych aplikacji i widżetów, ale po prostu do własnego gustu.

Nowością jest między innymi możliwość swobodnego wybierania rozmiaru ikon na dowolnych kafelkach oraz dopasowywania ich rozmiaru do szerokości wyświetlacza, jeśli menu ma być wyświetlone w poziomie. Ciekawa jest również nowa opcja dodania marginesu bocznego do ekranu startowego, która rozwiązuje problem częstych dziś, zaokrąglonych rogów wyświetlaczy – odsunięcie kafelków od krawędzi ekranu pozwala uniknąć nienaturalnego odcinania ich rogów podczas przewijania głównego ekranu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto usprawniono działanie żywych kafelków. Dostępne są one co prawda tylko w płatnej wersji aplikacji (za niespełna 30 złotych), ale przez pierwsze dwa tygodnie z ich zalet można korzystać za darmo. Powiadomienia na takich kafelkach zdolne są od teraz wyświetlać grafiki w tle, zaś kafelek kalendarza pokaże nadchodzące wydarzenia tylko z tych kalendarzy, które są ustawione jako widoczne w aplikacji, którą użytkownik wykorzystuje do obsługi swoich kalendarzy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak zwykle przy tego typu sporych aktualizacjach, w aplikacji nie zabrakło także poprawek błędów i nacisku na optymalizację. Program cieszy się dobrymi ocenami w Sklepie Play – ponad 5 tysięcy użytkowników oceniło go średnio na ponad 4 gwiazdki. Warto dać mu szansę, szczególnie, że w wielu aspektach oferuje nawet więcej konfiguracji niż kiedyś Windows Mobile. Launcher 10 na Androida jest oczywiście dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)