Nowy mBank wystartuje 4 czerwca

Nowy mBank wystartuje 4 czerwca

29.05.2013 15:48

mBank wiele lat temu zdobył ogromną popularność wśród osób ceniących sobie możliwość wykonywania operacji bankowych bez ruszania się z domu i zamierza walczyć o pozycję najbardziej przyjaznego pod tym względem banku w kraju. Bank powiadomił, że od 4 czerwca zapowiadana nowa wersja serwisu będzie dostępna dla wszystkich klientów. Wraz z jego premierą zmieni się sposób logowania.

Wszystkie nowości zapowiadane na stronie nowymBank.pl będą dostępne dla klientów już od wtorku. Przeprojektowany serwis transakcyjny ma przede wszystkim ułatwić zarządzanie kontem i kontrolowanie finansów. Jego twórcy zadbali więc nie tylko o nowoczesny wygląd strony, która będzie zachowywać się prawidłowo na każdym urządzeniu, ale także o wyszukiwarkę operacji (po kwocie, opisie tytule lub walucie) i czytelną reprezentację wydatków już zaksięgowanych i tych zaplanowanych, które jeszcze przed nami.

mNAWIGACJA FINANSOWA

Ponadto, nowy mBank uruchomi przelewy na telefon i na Facebooka, podobnie jak umożliwia to między innymi Alior Sync. Ruszą też mOKAZJE, dzięki którym część wydanych na zakupy pieniędzy wróci na eKONTO lub izzyKONTO, jeśli zapłacimy kartą.

Obraz

Po wejściu na stronę mBank.pl użytkownik będzie miał możliwość wyboru, czy chce skorzystać ze starego serwisu transakcyjnego, czy z nowego mBanku — jeszcze przez jakiś czas oba serwisy będą dostępne jednocześnie. Prawidłowe zalogowanie i wylogowanie z tego drugiego spowoduje, że okno wyboru już się nie pojawi. Co ważne, w nowym mBanku będzie można zmienić wykorzystywany do logowania identyfikator użytkownika.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)