Nowy sprzęt na WWDC? Apple wycofuje Personal Pickup dla swojego monitora

Nowy sprzęt na WWDC? Apple wycofuje Personal Pickup dla swojego monitora

13.06.2016 18:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już za moment rozpocznie się konferencja WWDC, na której spodziewać możemy się prezentacji licznych nowości od Apple, jednak tylko w kwestii oprogramowania. Już teraz jednak serwis MacRumors donosi o zmianach, które mogą być bezpośrednio powiązane z tym, co zobaczymy podczas imprezy.

Z witryn Apple, niezależnie od regionu, zniknęła bowiem funkcja Personal Pickup dla monitora Thunderbolt Display. Personal Pickup to narzędzie pozwalające sprawdzić dostępność konkretnych urządzeń w danym sklepie. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia o tym, że w magazynach pozostało już niewiele egzemplarzy tego urządzenia, które zresztą trudno uznać za hit na miarę szóstego iPhone’a. A to rodzi pytania o kolejne urządzenie Apple tej klasy.

Obraz

Choć może to się wydawać niezbyt istotne, to w rzeczywistości stanowić może potwierdzenie opisywanych przez nas wcześniej informacji kolejnym monitorze. Ma on być 27-calowym następcą Thunderbolt Displaya wyświetlającym obraz w rozdzielczości 5K. Niemniej tym, co ma go zdecydowanie wyróżniać jest wbudowane GPU, co wydaje się świetnym pomysłem nawet na papierze.

Według wielu źródeł, rozpoczynająca się dziś impreza WWDC ma obfitować w premiery i zapowiedzi dotyczące jedynie oprogramowania, zaś na nowy sprzęt przyjdzie nam poczekać. Choć opowiada to charakterowi deweloperskiej imprezy, to trudno nie odnieść wrażenia, że wycofanie Personal Pickup dla Thunderbolt Displaya właśnie teraz nie jest przypadkowe. O prawdziwości takich hipotez przekonamy się w ciągu najbliższego tygodnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)