Nowy Titanium Backup zrobi kopię zapasową na Androidzie M

Nowy Titanium Backup zrobi kopię zapasową na Androidzie M

09.06.2015 19:14, aktual.: 09.06.2015 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Titanium Backup to aplikacja, dzięki której nikomu nie grozi utrata danych z urządzenia z Androidem. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników, którzy na swoich smartfonach mają uprawnienia roota lub zdarza im się zmieniać oprogramowanie. Dzięki podniesionym uprawnieniom Titatnium Backup może zachowywać dane aplikacji i systemu, także zapisane na partycji systemowej i chronione, a następnie odtworzyć je bez wysiłku ze strony użytkownika.

Titanium Backup służy przede wszystkim do kopiowania i przywracania danych gdy zmieniamy telefon lub tylko oprogramowanie. Ponadto możliwe jest zamrażanie aplikacji (wersja Pro) i tworzenie paczki z danymi (format ZIP), którą można wgrać za pomocą recovery. Aplikacja potrafi także ponownie połączyć aplikacje ze sklepem i czyścić pamięć podręczną Dalvika. Titanium Backup jest w pełni zintegrowany z własną chmurą, potrafi też wysyłać kopie zapasowe do serwisów Dropbox, Box i Google Drive o określonych godzinach. Ponadto obsługiwane są profile dla poszczególnych aplikacji i tworzenie kilku kopii zapasowych tej samej aplikacji w odstępach czasowych, co pozwala zachować historię zmian. Do pełnego działania wymagane są uprawnienia roota i Android w wersji nowszej niż 1.5.

Najnowsza wersja, oznaczona numerem 7.2.0, została już wyposażona w obsługę systemu Android M. Dzięki temu odważni użytkownicy i deweloperzy mogą skorzystać z aplikacji na wczesnej wersji nadchodzącego systemu. Na razie praca na nim może być niestabilna, co nie powinno dziwić.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto w wersji darmowej Titanium Backup 7.2.0 dodana została możliwość przenoszenia danych na zewnętrzną kartę pamięci w modelu HTC One Max i poprawionych zostało sporo mniejszych błędów. Płatna wersja została wyposażona w łatwą możliwość usuwania tokenów logowania do dysków w Sieci (Dropbox, Drive i Box), naprawiona została obsługa panelu logowania do chmury Box i problemy z usuwaniem starych danych logowania do niej. Poprawione zostały także niektóre tłumaczenia.

Aplikację Titanium Backup można pobrać z naszej bazy aplikacji. Warto zapoznać się z możliwościami wersji darmowej przed zakupem wersji Pro, która kosztuje 20,66 złotych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)